Books: History

Number of items: 140

Politikai Magyarország. I-III. kötet. Szerk.: Szász József. Bp., 1912-1913, Anonymus Történelmi Könyvkiadó Vállalat. Szövegközti képekkel és egészoldalas táblákkal illusztrálva. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerincekkel, könyvtári címkékkel, de belül jó állapotban.
15770.

16 000 HUF
50,96
56,54
Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. Bp.,1890, Arad Sz. Kir. Város-Kölcsey-Egyesület, (Franklin-ny.), 1 t.+222+2 sztl. lev.+3 mell. + 1 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel. Többek között Marczali Henrik, Márki Sándor, Irányi Dániel, Concha Győző írásaival, Zichy Mihály, Stetka Gyula és Mannheimer G. illusztrációival. Kiadói aranyozott, festett, szürke egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap és a címkép kijár, két levélmelléklet hiányzik. Első kiadás.
15771.

6 000 HUF
19,11
21,20
15772.

8 000 HUF
25,48
28,27
Országgyűlési emlékkönyv 1866 V. füzet. Falk Miksa, Jókai Mór, Kriza János, Pálffy Albert... közreműködésével. Országgyűlési beszédek a közös ügyek fölött... Szerkesztő: Farkas Albert. Pest, 1867. Heckenast Gusztáv. 64 p + 6 fametszetű képviselő portré. Kiadói papírborítékban
15773.

8 000 HUF
25,48
28,27
Országgyűlési emlékkönyv 1866 VI. füzet. Falk Miksa, Jókai Mór, Kriza János, Pálffy Albert... közreműködésével. Országgyűlési beszédek a közös ügyek fölött... Szerkesztő: Farkas Albert. Pest, 1867. Heckenast Gusztáv. 64 p + 6 fametszetű képviselő portré. Kiadói papírborítékban
15774.

8 000 HUF
25,48
28,27
Országgyűlési emlékkönyv 1866 VII. füzet. Falk Miksa, Jókai Mór, Kriza János, Pálffy Albert... közreműködésével. Országgyűlési beszédek a közös ügyek fölött... Szerkesztő: Farkas Albert. Pest, 1867. Heckenast Gusztáv. 64 p + 6 fametszetű képviselő portré. Fűzésnél szétvált kiadói papírborítékban
15775.

8 000 HUF
25,48
28,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.