Books: History Number of items: 202
1891646
15873
339
Books: History
Other collectibles
Kulcsár Zsuzsanna: Rejtélyek és botrányok a középkorban. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1891727
15874
339
Books: History
Other collectibles
I. B. Brasinszkij: Szkíta kincsek nyomában. Fordította: Kovanecz Ilona. Bp.,1979,Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1891730
15875
339
Books: History
Other collectibles
Kazimierz Michalowski: Piramisok és masztabák. Fordította: Pályi András. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1891860
15876
339
Books: History
Other collectibles
Steffen Wenig: A nő az ókori Egyiptomban. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1890821
15877
339
Books: History
Other collectibles
Kákosy László-Varga Edith: Egy évezred a Nílus völgyében. Memphisz az Óbirodalom korában. Bp.,1970, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 600 HUF
1890748
15878
339
Books: History
Other collectibles
Györffy György: István király és műve. Bp.,1977, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1890899
15879
339
Books: History
Other collectibles
Barangolás ősi kultúrák világában. Debrecen,é.n.,TKK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1891471
15880
339
Books: History
Other collectibles
Henri Lhote: Sziklafestmények a Szaharában. Fordította: Havas Ernő. Bp.,1977, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1891679
15881
339
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
1892035
15882
339
Books: History
Other collectibles
Magyar önismeret. Politikai olvasókönyv önmagukat kereső magyarok számára. Összeállította: Halasy-Nagy József. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a lapéleken kis folttal, de belül jó állapotban.
1 000 HUF
1893993
15883
339
2200
Books: History
Other collectibles
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1901., Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel.
2 200 HUF
1890750
15884
339
Books: History
Other collectibles
Castiglione László: Pompeji. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035