Books: History Number of items: 202
1903314
15825
339
Books: History
Other collectibles
Révész Sándor: Aczél és korunk. Bp., 1997, Sík Kiadó. Kiadói papírkötésben.
3 000 HUF
1903994
15826
339
2200
Books: History
Other collectibles
Bíró Ferenc: A felvilágosodás korának magyar irodalma. Bp.,1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 200 HUF
1904004
15827
339
2200
Books: History
Other collectibles
Collectanea Tiburtiana. Tanulmányok Klaniczay Tibor tiszteletére. Adattár XVI-XVIII. századi szellemi mozgalmaink történetéhez. 10. Szeged, 1990, József Attila Tudományegyetem. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 200 HUF
1904014
15828
339
Books: History
Other collectibles
Magyarország története az abszolutizmus és dualizmus korában. 1848-1918. 3. füzet: (1880-1900.) Összeállította: Hanák Péter-Sándor Vilmos. ELTE BTK. Bp., 1964, Tankönyvkiadó. 6. kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal. Megjelent 547 példányban.
1 200 HUF
1906105
15829
339
Books: History
Other collectibles
Anne Frank naplója. 1942. június 12-1944. augusztus 1. Fordította és magyarázó jegyzetekkel ellátta: Bernáth István. Bp.,2007,Park. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
1906102
15830
339
Books: History
Other collectibles
Kéki Béla: Az írás története. A kezdetektől a nyomdabetűig. Bp.,2002, Vincze. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1906093
15831
339
Books: History
Other collectibles
Csiffáry Gabriella: Régi magyar fürdővilág. Bp.,2004, Helikon. Számos fotóval illusztrált. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
1844812
15832
339
Books: History
Other collectibles
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Történeti tanulmány. Bp., Dick Manó Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
1 000 HUF
1869141
15833
339
Books: History
Other collectibles
Tettek-tervek. II. A Kállay-kormány munkássága és politikája. (1942. okt. 1.-1943. szept. 30.) Bp.,1943,Stádium-ny. Kiadói papírkötés, 4 oldalon ceruzás bejegyzésekkel, szakadozott, sérült borítóval, szakadt lapszélekkel.
1 000 HUF
1906111
15834
339
Books: History
Other collectibles
Ifj. Barta János: "Napkirályok" tündöklése. (Európa a XVI.-XVIII. században. Történelmi Kézikönyvtár. Bp.,2001, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
1906738
15835
339
Books: History
Other collectibles
Lakatos Pál: Országrontók. Bp., 2003, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
2 800 HUF
1646508
15836
339
Books: History
Other collectibles
Takáts Sándor: Magyar Nagyasszonyok I-II. kötet. (Egy kötetben.) Bp., é.n, Genius, (Konossy grafikai Műintézet-ny.),538+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés félvászon védőborítóval.
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035