Márki Sándor: Egyetemes és hazai történelem 2 kötete: Az újkor története; A legújabb kor története. Bp., 1912, Athenaeum. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, kissé foltos lapokkal.
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 1. köt. Bp., [1943], Korvin Mátyás Magyar-Olasz Egyesület - Franklin. Kissé laza, viseltes félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz helyre kötötték be, kissé kopottas borítóval.