Books: History

Number of items: 202

Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15885.

1 000 HUF
Az agyagtáblák üzenete. Fordította: Rákos Sándor. Az utószót írta: Hahn István. Kass János illusztrációival. Bp., 1983, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
15886.

1 200 HUF
Sinclair Hood: A minószi Kréta. Bp., 1983, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15887.

800 HUF
Massimo Pallottino: Az etruszkok. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóval.
15888.

1 200 HUF
Bruno Brehm: Ez lett a vége. A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. II. kötet. Ford. Fenyő László. Bp., 1939, Grill Károly. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító hiányzik, egyébként jó állapotban.
15889.

800 HUF
A Budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Szerk.: Dr. Tóth Béla. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
15890.

1 200 HUF
Edelsheim Gyulai Ilona(,Horthy István kormányzóhelyettes özvegye): Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés, a borító hátoldala foltos, jó állapotban.
15891.

2 400 HUF
Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy évezreden át. A magyarság hajdan és most. Bp.,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított, kopott, gerinccel.
15892.

2 800 HUF
7,57
8,24
Johannes Brondsted : A vikingek. Bp.,1983, Corvina. Fekete-fehér fotókkal, egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15893.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Erdélyi László: Magyar Történelem. Új rendszerben. Bp.,1931, Szerzői kiadás, VIII+198+2 p. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
15894.

2 000 HUF
15895.

1 200 HUF
15896.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF