https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 421

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Erdélyi Szépmíves Céh Könyvek 6 db kiadványa: Tamási Áron: Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában, Jégtörő Mátyás, Nyírő József: Isten igájában, A sibói bölény, Makkai Sándor: Egyedül. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopott borítóval, egy-két kötet fűzése laza, az egyik kötése javított.
17447.

Erdélyi Szépmíves Céh Könyvek 6 db kiadványa: Tamási Áron: Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában, Jégtörő Mátyás, Nyírő József: Isten igájában, A sibói bölény, Makkai Sándor: Egyedül. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopott borítóval, egy-két kötet fűzése laza, az egyik kötése javított.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Kós Károly: Az országépítő. Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
17448.

Kós Károly: Az országépítő. Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.
17449.

Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,1943, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés.
17450.

Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,1943, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Ladó János: Magyar utónévkönyv. Bp., 1984. Akadémiai. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17451.

Ladó János: Magyar utónévkönyv. Bp., 1984. Akadémiai. Egészvászon kötés, papír védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötésben. Ex librissel
17452.

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötésben. Ex librissel

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
17453.

Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Jókai Mór: Véres könyv. Csataképek a keleti háborúból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XIX. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott.
17454.

Jókai Mór: Véres könyv. Csataképek a keleti háborúból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XIX. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
A lélek és az értelem ABC-je. Bp., 1997, Readers Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17455.

A lélek és az értelem ABC-je. Bp., 1997, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Readers Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17456.

Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Pór Antal-Schönherr Gyula: Az Anjou ház és örökösei. (1301-1439.) A Magyar Nemzet Története III. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, két lap és egy illusztráció kijár.
17457.

Pór Antal-Schönherr Gyula: Az Anjou ház és örökösei. (1301-1439.) A Magyar Nemzet Története III. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, két lap és egy illusztráció kijár.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Tolnai Világtörténelme: Az újkor története. A felfedezések, a reformáció és az ellenreformáció kora. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a hátoldalán folttal, a gerincén kis sérüléssel, laza fűzéssel.
17458.

Tolnai Világtörténelme: Az újkor története. A felfedezések, a reformáció és az ellenreformáció kora. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a hátoldalán folttal, a gerincén kis sérüléssel, laza fűzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment