Erdélyi Szépmíves Céh Könyvek 6 db kiadványa:
Tamási Áron: Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában, Jégtörő Mátyás, Nyírő József: Isten igájában, A sibói bölény, Makkai Sándor: Egyedül. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopott borítóval, egy-két kötet fűzése laza, az egyik kötése javított.
Kós Károly: Az országépítő. Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Jókai Mór: Véres könyv. Csataképek a keleti háborúból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XIX. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott.
Pór Antal-Schönherr Gyula: Az Anjou ház és örökösei. (1301-1439.) A Magyar Nemzet Története III. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, két lap és egy illusztráció kijár.
Tolnai Világtörténelme: Az újkor története. A felfedezések, a reformáció és az ellenreformáció kora. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a hátoldalán folttal, a gerincén kis sérüléssel, laza fűzéssel.