https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 421
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1818933
18670
333
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Némethy Géza: Vergilius élete és művei. Bp., 1902, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, egyébként jó állapotban.
Starting price:
1 600 HUF
1822858
18671
333
0
10000
Books: Other rarities
Other collectibles
Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítókkal, némelyik kötet kissé laza fűzéssel, egy-két gerincen kisebb sérülésekkel, a XVIII. kötet gerince kissé sérült, javított.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1780803
18673
333
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Polgár Géza: Örök fiatalok, akik látták a múltat. Bp.,1942, Dr. Vajna és Bokor. 16 egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1779664
18674
333
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Sax Rohmer: Az arany skorpió. (Fo-Hi.) Keleti misztérium. Fordította: Zsombory István. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka gyűrött, az egyik sarka kissé hiányos, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1779716
18678
333
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska avagy Burattino kalandjai. Fordította: Kerekes Elza. A versbetéteket Sándor László fordította. Róna Emy rajzaival. Bp.-Uzsgorod, 1975, Móra-Kárpáti. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1779101
18679
333
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Ernyes Mihály: Fejezetek a rendőrség történetéből. Pécs-Baranya 1952-ig. Bp.,1996, Police Press Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1781302
18680
333
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Rendőrség 1993. Szerk.: dr. Csányi Klára. Bp.,1994, (Országos Rendőr-főkapitányság), Ságvári Nyomda-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
The item is not available
1781284
18681
333
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Rendőrség 1995. Szerk.: dr. Csányi Klára. Bp.,1996, (Országos Rendőr-főkapitányság), Ságvári Nyomda-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban.
The item is not available
1781270
18682
333
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Rendőrség 1999. Szerk.: dr. Dutka Antal. Bp.,2000, Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
1781313
18683
333
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Rendőrség 2004. Szerk.: Németh Lajos. Bp.,2005,Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
1763468
18685
333
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Ráth-Végh István: Kalandorok és titokzatos történetek. Bp.,(1947),Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1763568
18686
333
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Vörösmarty Mihály összes költői művei II. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 751+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment