Number of items: 421

17303.

2 800 HUF
7,57
8,24
Tamási Áron: Ábel (Ábel az országban, Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában). Budapest, Kolozsvár, révai, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként változó állapotban.
17304.

2 000 HUF
4 db Ady Endrével kapcsolatos könyv. Révész Béla: Ady Endre. Kozma Lajos borítójával. Bp., 1924. Béta; Szabó Desző: Ady. Magvető. Ady Jóslások Magyarországról., (belső címlap hiány) . Ady összes versei. Athenaeum cca 1930. Vegyes állapotban.
17305.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szili Leotin: Szerelmes muzsikosok. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17306.

1 000 HUF
Ifj. Fekete István: Emlékek gyalogútján. Történetek a régmúltból és a közelmúltból. Összeállította: Tarbay Ede. Bp.,2006, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
17307.

1 600 HUF
17308.

2 400 HUF
Jenei Gyula: Ha kérdenéd. Parnasszus Könyvek. Új Vízek. XXVI. Bp.,2006, Tipp Cult. Kiadói papírkötés. A szerző, Jenei Gyula (1962-) által Barna Imre (1951-) József Attila-díjas magyar műfordító, kritikus, Európa Kiadó (2008-2013) igazgatójának, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesületének elnökének részére dedikált példány.
17309.

2 000 HUF
Szécsi Antal: Öt évszak. (Porcpoetika.) Egy kiállítás versei. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
17310.

1 200 HUF
Nógrádi Gábor: Segítség, ember! Cakó Ferenc rajzaival. Bp.,1995, Press-Contact. Kiadói papírkötés. Beragasztott cetlivel a címlapon, rajta nyomtatott szöveggel, rajta a szerző, Nógrádi Gábor aláírásával.
17311.

1 200 HUF
17312.

1 000 HUF
17313.

800 HUF
Kisfaludy Károly minden munkái. III. kötet. Öszveszedte Toldy Ferenc. Buda, 1831. Magyar Királyi Egyetem betűivel, 203+1 p. Papírkötésben, foltos, kopott borítóval, néhány foltos lappal, deformált gerinccel.
17314.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF