Number of items: 421

Iparosok olvasótára IX. (x2), X.,XX. kötet. Összesen 4 kötet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp.,1903-1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói egészvászon-kötés, változó többnyire megviselt állapotban, foltos, kopott borítókkal, részben hiányzó előzéklapokkal.
17435.

4 000 HUF
17436.

8 000 HUF
17437.

14 000 HUF
37,84
41,18
17438.

2 000 HUF
Veres Péter: Népiség és szocializmus. Bp.,é.n., Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás bejelöléssel, bejegyzéssel.
17439.

1 000 HUF
Révai József: Ady. Bp.,1952, Szikra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
17440.

1 000 HUF
Borozvai Nagy Ottó: Zsúpra Aggnő! Egy XVI-ik századbeli nótárius tréfája. Pólya Tibor rajzaival. Bp.,1918, (Franklin-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, sérült, javított gerinccel, kopott,foltos, borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, névbejegyzéssel. A szerző által dedikált.
17441.

1 200 HUF
Egy csepp emberség I-III. kötet. Bp., 2004-2005, Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17442.

1 200 HUF
Remekírók képes könyvtára 2 db:  Garay János válogatott munkái, Berzsenyi Dániel Munkái. Bp.,1903-1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókban, Garay János kötetben a címkép szakadt, a lapok kissé foltosak.
17443.

800 HUF
17444.

1 000 HUF
Verne Gyula 4 db műve:  Sztrogof Mihály (2db), A Chancellor, A hőslelkű Branicanné. Bp.,é.n., Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítókkal.
17445.

1 000 HUF
17446.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF