Books: Other rarities Number of items: 367
1771979
16961
320
Other collectibles
Fekete István: A magam erdeiben. Elbeszélések. Bp.,200, Új Ember. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1769464
16962
320
Other collectibles
Chang, Jolan: A tao tanítása a szerelemről és szexről. Ősi kínai módszer a gyönyör elérésére, eredeti illusztrációkkal. 1990, Arany Lapok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1741950
16963
320
Other collectibles
Kalmár Gusztáv: Lángoló tengerek. Bp., é. n., Magyar Könyvbarátok (Könyvbarátok kis könyve). Vászonkötésben, jó állapotban.
1767261
16964
320
Other collectibles
Kolligátum, 5 különféle műből:
Petőfi Sándor családi versei. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Szinnyei Ferenc. Tull Ödön képeivel.
Petőfiné Szendrey Júlia naplója és levelei Térey Marihoz. Jókai Mór előszavával.
Arany János: Katalin, Keveháza, Szent László Füve. Bevezetéssel ellátta Radnai Rezső.
Arany János válogatott balladái. Riedl Frigyes bevezetésével.
Jókai Mór: Emlékbeszéd Rudolf trónörökösről és egyéb beszédek. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 89+2+48+XV+58+6+XVI+70+2+71 p. Átkötött kopottas egészvászon-kötés.
3 000 HUF
1770171
16965
320
Other collectibles
M. Kir. Földmivelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvsorozatának 3 kötete (23, 25,27 számok), Horn János művei: Kajszi-, cseresznye- és meggytermesztés.
Ribiszke, köszméte, málna, szederj, szamóca termesztése.
Gyümölcsfák átoltása.
Bp.,1938-1939, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói spirál-kötés.
4 000 HUF
1770932
16966
320
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db: Bölsche: A természet titkaiból. Ford.: Dr. Mikes Lajos. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés.
Dugonics András: Toldi Miklós. Bevezetéssel Heinrich Gusztávtól. Bp., 1894, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés.
1 000 HUF
1704848
16967
320
Other collectibles
1 600 HUF
1772841
16968
320
Other collectibles
Vasúti Lexikon I. kötet. Szerk.: Urbán Lajos. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, sérült gerinccel.
1 000 HUF
1772901
16969
320
Other collectibles
2 600 HUF
1754110
16970
320
Other collectibles
16 000 HUF
1650897
16973
320
Other collectibles
Dr. Richard Bürner: Alte Grabmäler auf Deutschen Friedhöfen. Berlin, 1913,Otto Baumgärtel. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
1 000 HUF
1650743
16974
320
Other collectibles
Jankovics Marcell: Lélekiratok 1-2. kötet. Bp., 2007, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035