Az Otthon könyvtára sorozat 11 kötete
Eredeti magyar novellák és elbeszélések I-II.,
Eredeti magyar novellák és elbeszélések IV. kötet: Hazai Hugó: A császár népei.
Eredeti magyar novellák és elbeszélések V. kötet.: Majthényi József: Eredeti magyar novellák és elbeszélések.
Egy vármegye a törökvilágban és egyéb elbeszélések.
Ányos Gyula és egyéb elbeszélések.
Révész Gyula: Az Urhiday-leányok.
Antale France: A szilfák alatt.
Myriam Harry: Jeruzsálem meghódítása I-II. Fordította Sebestyén Károlyné.
Paul Marguerite-Viktor Marguerite: A gyermek-király. Bp.,1907-1908, Phönix,(Jókai-ny.) Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, többnyire kopott, foltos borítóval.
Vegyes könyvtétel és egy térkép, 6 db:
Karl Hilscher-August Eigner: Schloß und Park Schönbrunn in Wien. Wien, 1924, Gerlach&Wiedling. Kiadói papírkötés.
Prof. Dr. Hans Wahl-Günther Bener: Weimar. Weimar, é.n., Für Volks und Heimatkunde. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven. Kiadói papírkötés.
Eugen Petersen: Vom alten Rom. Leipzig, 1911, E. A. Seemann. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Dr. Friedrich Köhler: Italienisch-Deutsches un Deutsch-Italienisch Taschen-Wörterbuch. Leipzig, Philipp Reclam. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott gerinccel, német nyelven.
Kauperts Strassenführer duch Berlin. Berlin, 1958, Kapuertverlag. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, térképpel német nyelven.
Plan Métro-Omnibus de Paris. Paris, Guilmin. Kiadói vászon-kötés, kihajtható szakadozott térképpel, francia nyelven.
Somogyváry Gyula 6 könyve: A pirossapkás kislány; Virágzik a mandula; A Rajna ködbe vész; És mégis élünk; Virrasztó a ködben; Ne sárgulj fűzfa. Példányonként változó kötésben és állapotban.
Vegyes könyvtétel, 21 db:
Kósa András: Kezdeti lépések a felsőbb matematikában. 1. Differenciálszámítás. Bp.,2000, LSI Oktatóközpont. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Stephenie Meyer: Twilight - Alkonyat. Szeged, 2009, Könyvmolyképző. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött sarokkal.
A Magyar Népköztársaságban engedélyezett növényvédőszerek jegyzéke. 1969. Bp., 1969, Mezőgazdasági Minisztérium. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Engedélyezett növényvédőszerek 1970. Bp., 1970, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Dr. Bocz Ernő: Trágyázási útmutató. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötés.
Növényvédő szerek, műtrágyák. 1988. Bp., 1988, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, foltos.
Beke László: Műalkotások elemzése a gimnázium I-III. osztálya számára. Bp., 1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Környeiné Gere Zsuzsa-Reegnné Kuntler Teréz: Tér-forma-szín. Rajz az általános iskola 5-8. osztálya számára. Bp., 1997, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Rácz Endre, Takács Etel: Kis magyar nyelvtan. Bp., é.n.,Gondolat-Talentum. Kiadói papírkötés.
Sue Tonsend: A 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója. Fordította: Békés Pál. Bp., 1986, Gabo. Kiadói papírkötés.
Alberto Moravia: Nouvelles romaines. Paris, 1972, J'ai Lu. Kiadói papírkötés, francia nyelven.
Márai Sándor: A világ nagy ajándék. Gondolatok a szeretetről és a szerelemről. Válogatta és ajtó alá rendezte: Szepesy Kata & Kovács Attila Zoltán. Bp., 2013, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
Az én jeles mondatom. Mikszáth Kálmán füveskönyve. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
Tamás Ferenc: Magyar irodalmi kalauz. Szent István intelmeitől Petőfiig. Bp., 1996, Nemzeti Tankönyvkiadó.
Diane Paul: Balkezesek kézikönyve. Minden, amit a balkezességről tudnunk kell. Fordította Puszta Dóra. Bp., 2006, Maecenas. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Michael Green: Menekülő világ. Bp., é.n., Primo. Kiadói papírkötés.
Réz András: Orr. Wahorn András illusztrációival.+
Válogatott szorongásaim. Második kiadás.
Bp.,2003- 2004, Ulpius-Réz és Tsa. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói papírkötésben.
"Tizenhárom nap, amely..." Tanulmányok az 1956-os forradalom és szabadságharc történetéből. Szerk.: Horváth Miklós. Bp., 2003, Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Nick Hornby: Pop, csajok, satöbbi. Fordította M. Nagy Miklós. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Szegő Zoltán: Nem mindennapi kényszereim. Szabadulás szorongásom börtönéből. Bp., é.n., Grafit Public. Kiadói papírkötés.