Number of items: 367

Fried István: Jókai Mórról másképpen. Bp., 2015, Lucidus (Kisebbségkutatás könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
16975.

1 000 HUF
Jósika Miklós: A rejtett seb. 1-3. köt. Pest, 1857, Heckenast. Egybekötve, későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
16976.

4 000 HUF
16977.

800 HUF
16978.

800 HUF
Heinrich Gusztáv: Faust. Irodalomtörténeti czikkek. Bp., 1914, Franklin, IV+258 p. Kiadói papírkötés
16979.

1 600 HUF
Az Otthon könyvtára sorozat 11 kötete Eredeti magyar novellák és elbeszélések I-II.,  Eredeti magyar novellák és elbeszélések IV. kötet: Hazai Hugó: A császár népei.  Eredeti magyar novellák és elbeszélések V. kötet.: Majthényi József: Eredeti magyar novellák és elbeszélések. Egy vármegye a törökvilágban és egyéb elbeszélések.  Ányos Gyula és egyéb elbeszélések.  Révész Gyula: Az Urhiday-leányok.  Antale France: A szilfák alatt.  Myriam Harry: Jeruzsálem meghódítása I-II. Fordította Sebestyén Károlyné.  Paul Marguerite-Viktor Marguerite: A gyermek-király. Bp.,1907-1908, Phönix,(Jókai-ny.) Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, többnyire kopott, foltos borítóval.
16980.

2 400 HUF
Vegyes könyvtétel és egy térkép, 6 db:   Karl Hilscher-August Eigner: Schloß und Park Schönbrunn in Wien. Wien, 1924, Gerlach&Wiedling. Kiadói papírkötés.   Prof. Dr. Hans Wahl-Günther Bener: Weimar. Weimar, é.n., Für Volks und Heimatkunde. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven. Kiadói papírkötés.  Eugen Petersen: Vom alten Rom. Leipzig, 1911, E. A. Seemann. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.   Dr. Friedrich Köhler: Italienisch-Deutsches un Deutsch-Italienisch Taschen-Wörterbuch. Leipzig, Philipp Reclam. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott gerinccel, német nyelven.   Kauperts Strassenführer duch Berlin. Berlin, 1958, Kapuertverlag. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, térképpel német nyelven.   Plan Métro-Omnibus de Paris. Paris, Guilmin. Kiadói vászon-kötés, kihajtható szakadozott térképpel, francia nyelven.
16981.

2 200 HUF
5,95
6,47
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I-II. Bp., 1938, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16982.

1 400 HUF
Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai. 1-2. köt. Bp., 1932, szerzői. A két kötet egybekötve. Kissé laza, kicsit kopott vászonkötésben.
16983.

1 000 HUF
Somogyváry Gyula 6 könyve: A pirossapkás kislány; Virágzik a mandula; A Rajna ködbe vész; És mégis élünk; Virrasztó a ködben; Ne sárgulj fűzfa. Példányonként változó kötésben és állapotban.
16984.

3 000 HUF
Ligeti Magda: Menekülő lelkek. A lelki élet zavarai. Bp., é. n., Uj Hang. Aláírt, számozott példány, készült 100 példányban. Elváló vászonkötésben.
16985.

1 800 HUF
Vegyes könyvtétel, 21 db:   Kósa András: Kezdeti lépések a felsőbb matematikában. 1. Differenciálszámítás. Bp.,2000, LSI Oktatóközpont. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.  Stephenie Meyer: Twilight - Alkonyat. Szeged, 2009, Könyvmolyképző. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött sarokkal.  A Magyar Népköztársaságban engedélyezett növényvédőszerek jegyzéke. 1969. Bp., 1969, Mezőgazdasági Minisztérium. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.  Engedélyezett növényvédőszerek 1970. Bp., 1970, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.  Dr. Bocz Ernő: Trágyázási útmutató. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötés.   Növényvédő szerek, műtrágyák. 1988. Bp., 1988, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, foltos.  Beke László: Műalkotások elemzése a gimnázium I-III. osztálya számára. Bp., 1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.   Környeiné Gere Zsuzsa-Reegnné Kuntler Teréz: Tér-forma-szín. Rajz az általános iskola 5-8. osztálya számára. Bp., 1997, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Rácz Endre, Takács Etel: Kis magyar nyelvtan. Bp., é.n.,Gondolat-Talentum. Kiadói papírkötés.  Sue Tonsend: A 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója. Fordította: Békés Pál. Bp., 1986, Gabo. Kiadói papírkötés.   Alberto Moravia: Nouvelles romaines. Paris, 1972, Jai Lu. Kiadói papírkötés, francia nyelven.  Márai Sándor: A világ nagy ajándék. Gondolatok a szeretetről és a szerelemről. Válogatta és ajtó alá rendezte: Szepesy Kata & Kovács Attila Zoltán. Bp., 2013, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.   Az én jeles mondatom. Mikszáth Kálmán füveskönyve. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.   Tamás Ferenc: Magyar irodalmi kalauz. Szent István intelmeitől Petőfiig. Bp., 1996, Nemzeti Tankönyvkiadó.   Diane Paul: Balkezesek kézikönyve. Minden, amit a balkezességről tudnunk kell. Fordította Puszta Dóra. Bp., 2006, Maecenas. Második kiadás. Kiadói papírkötés.  Michael Green: Menekülő világ. Bp., é.n., Primo. Kiadói papírkötés.  Réz András: Orr. Wahorn András illusztrációival.+ Válogatott szorongásaim. Második kiadás. Bp.,2003- 2004, Ulpius-Réz és Tsa. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói papírkötésben.  Tizenhárom nap, amely... Tanulmányok az 1956-os forradalom és szabadságharc történetéből. Szerk.: Horváth Miklós. Bp., 2003, Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.  Nick Hornby: Pop, csajok, satöbbi. Fordította M. Nagy Miklós. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Szegő Zoltán: Nem mindennapi kényszereim. Szabadulás szorongásom börtönéből. Bp., é.n., Grafit Public. Kiadói papírkötés.
16986.

Vegyes könyvtétel, 21 db: Kósa András: Kezdeti lépések a felsőbb matematikában. 1. Differenciálszámítás. Bp.,2000, LSI Oktatóközpont. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Stephenie Meyer: Twilight - Alkonyat. Szeged, 2009, Könyvmolyképző. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött sarokkal. A Magyar Népköztársaságban engedélyezett növényvédőszerek jegyzéke. 1969. Bp., 1969, Mezőgazdasági Minisztérium. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Engedélyezett növényvédőszerek 1970. Bp., 1970, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Dr. Bocz Ernő: Trágyázási útmutató. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötés. Növényvédő szerek, műtrágyák. 1988. Bp., 1988, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, foltos. Beke László: Műalkotások elemzése a gimnázium I-III. osztálya számára. Bp., 1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Környeiné Gere Zsuzsa-Reegnné Kuntler Teréz: Tér-forma-szín. Rajz az általános iskola 5-8. osztálya számára. Bp., 1997, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Rácz Endre, Takács Etel: Kis magyar nyelvtan. Bp., é.n.,Gondolat-Talentum. Kiadói papírkötés. Sue Tonsend: A 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója. Fordította: Békés Pál. Bp., 1986, Gabo. Kiadói papírkötés. Alberto Moravia: Nouvelles romaines. Paris, 1972, J'ai Lu. Kiadói papírkötés, francia nyelven. Márai Sándor: A világ nagy ajándék. Gondolatok a szeretetről és a szerelemről. Válogatta és ajtó alá rendezte: Szepesy Kata & Kovács Attila Zoltán. Bp., 2013, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés. Az én jeles mondatom. Mikszáth Kálmán füveskönyve. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés. Tamás Ferenc: Magyar irodalmi kalauz. Szent István intelmeitől Petőfiig. Bp., 1996, Nemzeti Tankönyvkiadó. Diane Paul: Balkezesek kézikönyve. Minden, amit a balkezességről tudnunk kell. Fordította Puszta Dóra. Bp., 2006, Maecenas. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Michael Green: Menekülő világ. Bp., é.n., Primo. Kiadói papírkötés. Réz András: Orr. Wahorn András illusztrációival.+ Válogatott szorongásaim. Második kiadás. Bp.,2003- 2004, Ulpius-Réz és Tsa. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói papírkötésben. "Tizenhárom nap, amely..." Tanulmányok az 1956-os forradalom és szabadságharc történetéből. Szerk.: Horváth Miklós. Bp., 2003, Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Nick Hornby: Pop, csajok, satöbbi. Fordította M. Nagy Miklós. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Szegő Zoltán: Nem mindennapi kényszereim. Szabadulás szorongásom börtönéből. Bp., é.n., Grafit Public. Kiadói papírkötés.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF