Number of items: 367

Bartos Erika: Anna, Peti és Gergő. Családi fészek. Pécs,2008, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
16913.

4 200 HUF
11,35
12,35
16914.

5 000 HUF
16915.

3 000 HUF
Tormay Cecile két műve: Magyar legendárium, Viaszfigurák. Bp., Singer és Wolfner. Egészvászon sorozatkötésben.
16916.

3 000 HUF
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: Dániel Ernőné. Főszerkesztő Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus, 176 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.
16917.

2 000 HUF
14
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
16918.

2 000 HUF
16919.

6 000 HUF
16920.

6 000 HUF
[Szegfi Mórné, Kánya] Emilia: Magyar Hölgyek könyvtára. A Családi kör melléklete. XIII-XIV. kötet egybe kötve. 167+177p. Pest, 1868, Khór és Wein könyvnyomdája. Korabeli, félvászon kötésben.
16921.

1 800 HUF
Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é. n., Méhner Vilmos. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, foltos borítóval, ceruzás bejegyzéssel.
16922.

2 800 HUF
7,57
8,24
L. Rotschild: Taschenbuch für Kaufleute Leipzig, 1899. Verlag von Glöckner Félvászon kötésben / hgalf linen binding
16923.

2 400 HUF
Szabó Dezső: Panasz. Ujabb tanulmányok. Bp.,1923, Ferrum, 128+4 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kissé szakadozott, kissé hiányos elülső borítóval. Első kiadás.
16924.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF