Number of items: 367

16901.

32 000 HUF
86,49
94,12
16902.

6 000 HUF
16903.

6 000 HUF
Szigetvári Iván: A százéves Petőfi. Jellemrajz. Bp., 1922, Székasi Sacelláry Pál. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16904.

4 800 HUF
12,97
14,12
16905.

6 000 HUF
16906.

6 000 HUF
16907.

4 000 HUF
16908.

3 800 HUF
10,27
11,18
Reményik Sándor: Magasfeszültség. Versek. 1935-1940. Bp., 1940, Erdélyi Szépmíves Céh. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincén kis sérüléssel.
16909.

3 000 HUF
16910.

5 000 HUF
16911.

4 600 HUF
12,43
13,53
H. Becher Stowe: Tamás bátya kunyhója. I-II. kötet (teljes). Angolból átdolgozta Darvai Móric. Budapest, é. n. Lampel Róbert. 179 [1] p. 12 t.; 185 [1] p. 8 t. A két kötet egységes, kiadói, díszesen aranyozott és festett egészvászon-kötésben.
16912.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF