Number of items: 367

17023.

1 800 HUF
Dr. Szabóné Illéssy Piroska: Kis gazdasszony. Egy fiatal leányka naplójából. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, rossz állapotban, kopott, firkált borítóval, hiányzó szennylapokkal, firkált lapokkal, pár lapon folttal, kisebb sérüléssel, egy lapon (1/2. oldal) hiánnyal.
17024.

1 000 HUF
H. Beecher-Stowe: Tamás bácsi kunyhója I-II. Bp., 1925. Athenaeum. Egészvászon kötésben, eredeti papírborító bekötve.
17025.

800 HUF
Banánosládányi vegyes könyvtétel
17026.

1 000 HUF
Déry Tibor: Az ámokfutó - Déry Tibor illusztrált verse Bp., 1985. Múzsák
17027.

1 600 HUF
Békés István: Nagyjaink szállóigéi I-II. kötet. Bp.,1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17028.

1 200 HUF
1908-1916 Egyetemes Regénytár Alamanchja 4 kötet - Egyetemes Regénytár Mikszáth Alamancja 2 kötet, összesen 6 kötet. Szerk.: Mikszáth Kálmán, Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner. Korabeli reklámokkal, számos érdekes írással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, néhol kissé kopott borítókkal, az egyik gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
17029.

4 000 HUF
Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
17030.

800 HUF
Emil Ludwig: Goethe. Bp., é.n., Dick Manó k., 587 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
17031.

1 800 HUF
17032.

1 000 HUF
Váczy János: Tompa Mihály életrajza. Bp., 1913, MTA, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Egészvászon sorozatkötésben. Jó állapotban.
17033.

1 000 HUF
17034.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF