Number of items: 367

Vegyes könyvtétel, 2 db:   Bársony István: Jó az isten, a jó szív kincs. Filléres Könyvtár. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.  Vitéz Hári János obsitos huszár viszontagságos kalandjai hősi diadalai és dicsőséges hazatérése. Saját elbeszélése nyomán feljegyezte a falu pennája. Ékes rigmusokkal rakta Kóró Pál. Magyar mesék és ifjúsági olvasmányok 13. sz. Bp., é.n., Bíró Albert. Kiadói papírkötés, megviselt, foltos állapotban.
16937.

2 000 HUF
F.H. Burnett: A kis lord. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
16938.

1 600 HUF
Roboz Andor: Klárika iskolás évei. Fiatal leányok számára. Bp.,1921, Eisler G. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
16939.

1 600 HUF
Arany János: Toldi. Költői elbeszélés. Három képpel. Bp., é.n. Ráth Mór. Kiadói papírborítékban, jó állapotban
16940.

1 000 HUF
Anatole France: Nyársforgató Jakab meséi. Keleti Antal fordító dedikálásával! Bp. 1958, Európa. 127 p. Hincz Gyula rajzaival. Kiadói félbőrkötésben. Papír védőborítóval. Szép állapotban. Tékával
16941.

3 400 HUF
9,19
10,00
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI, Kkiiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, apró hiánnyal a geroincen.Tékával
16942.

1 600 HUF
Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., é. n., Offset Nyomda. Kihajtható képeskönyv. Kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, szakadásokkal.
16943.

2 800 HUF
7,57
8,24
Wass Albert: Magyar örökségünk. Tanulmányok, novellák, hátrahagyott írások és riportok az íróval. Pomáz, 2002, Kráter. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
16944.

800 HUF
Patay László: Szelídíts meg! Sajdik Ferenc karikatúráival. Bp.,1994, Aqua. Másdoik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
16945.

800 HUF
Faylné Hentaller Mária: A sződi leányok. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói, festett egészvászon kötésben. Belül kissé laza
16946.

1 200 HUF
16947.

18 000 HUF
48,65
52,94
A varjúkirály. Válogatta Dr. Katona Imre. Barczánfalvi Ferenc rajzaival. Hetedhét Magyarország. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16948.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF