Number of items: 367

Szabó Dezső: Tanulmányok és jegyzetek. Szabó Dezső művei. Bp.,é.n.,Genius, (Világosság-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, kissé laza fűzéssel.
16925.

2 200 HUF
5,95
6,47
16926.

1 600 HUF
Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Budapest, 1919, A Táltos Kiadása. Táltos Könyvtár 11. szám. Kiadói papír kötésben
16927.

2 400 HUF
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. (Bp., 1942,) Béta. 412 p.+8 levélen fekete-fehér fotókkal+1 mell. kihajtható melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
16928.

2 400 HUF
16929.

1 600 HUF
16930.

2 800 HUF
7,57
8,24
Tacitus évkönyvei. (Annales.) Ford.: Fodor Gyula. Latin és görög classicusok fordítása és magyarázata. Pozsony,é.n.,Stampfel Károly. Átkötött kopottas félvászon-kötés, magánkönyvtári bélyegzővel.
16931.

1 000 HUF
Kner Izidor: Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors (Ágai Adolf), Molnár Jenő előszavával. Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Szigethy István, Vadász Miklós 253 eredeti rajzával. Gyoma, 1926, Kner Izidor, 367 p- Harmadik, tetemesen bővített kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, possessor bejegyzéssel, de belül jó állapotban.
16932.

2 600 HUF
7,03
7,65
Ady Endre: Ady válogatott versei. Válogatta: Losonczi Géza, Bóka László, Király István. Bp.,1949, Ady-Emlékbizottság. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, 20 és 21. oldalakon valamint a hátsó szennylapon és kötéstáblán tintás bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
16933.

1 000 HUF
Bakos László: Májusi reggel. Felvidéki diákköltők antológiája. Cegléd, 1935, Hortobágy. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
16934.

1 000 HUF
Az okos sorsjátékos, vagy annak megmutatása. Útmutatás hogyan lehet [...] a lottójátékban [...] szerencsét találni. Bp., én., Dinasztia Kiadó-ház Rt. Kiadói műbőr kötés, védőlap kivágva, egyébként jó állapotban. 1847. kiadás reprintje.
16935.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Radics Géza: Nemzeti jelképeink és magyarságismeretünk alkotóelemei. Chicago, 2009, Szabad Magyar Református Egyház. Kiadói papírkötés.   Horthy Miklós. Bp.,é.n.,Nemzetek Európája. Kiadói papírkötés. Reprint.
16936.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF