Number of items: 360

16064.

2 600 HUF
7,03
7,65
May Károly: A rabszolgakaraván. Regényes elbeszélés. Átdolgozta Vida Aladár. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, javított, sérült gerinccel és javított kötéssel, kopottas borítóval.
16065.

2 600 HUF
7,03
7,65
Németh László: A minőség forradalma. (-II. kötet (Egyben.) I. kötet: Európa. II. kötet: Új enciklopédia felé. Bp., 1943, Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16066.

Németh László: A minőség forradalma. (-II. kötet (Egyben.) I. kötet: Európa. II. kötet: Új enciklopédia felé. Bp., 1943, "Magyar Élet". Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

1 600 HUF
Czuczor [Gergely] költeményei. I. és III. kötet. Pest, 1858, Heckenast, 226+VIII+4+227 p. Átkötött félvászon-kötés, az I. kötet hiányos, a címkép, a címlap a XXVIII oldal hiányzik.
16067.

3 000 HUF
Rabár Ferenc: A kötéltáncos magányossága. Válogatott írások. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés, ceruzás, tollas bejelölésekkel.
16068.

800 HUF
Eötvös Károly munkái sorozat két kötete (III-IV. kötetek):  A két ördög vára és egyéb elbeszélések. Aki örökké bujdosott és egyéb elbeszélések.  Bp.,1901-1904, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
16069.

1 600 HUF
Eötvös József: A Karthausi. Bp., 1901, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopottas borítóval.
16070.

800 HUF
Günter Grass: Ráklépésben. Fordította: Magyar István. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16071.

1 000 HUF
16072.

2 800 HUF
7,57
8,24
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján írta Rédey Mária. Bp., 1935, Nyugat. Kiadói félbőr kötésben, kopottas, foltos borítóval, egészoldalas illusztrációkkal.
16073.

1 000 HUF
Cox György: Görög regék. I-III. füzet. (Egy kötetben). Fordította Komáromy Lajos. Ifjusági Iratok Tára. Bp., 1877-1878, Franklin,118+2+119+1+183+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos, hiányzó elülső előzéklappal.
16074.

2 200 HUF
5,95
6,47
16075.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF