https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 360

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kassák Lajos összes versei I-II. kötet. Bp.,1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet lapszélei foltosak.
16040.

Kassák Lajos összes versei I-II. kötet. Bp.,1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet lapszélei foltosak.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Mécs László: Az ember és árnyéka. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat. Harmadik. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, pici sérüléssel a gerincen, Sinkó Ferenc (1912-1990) író névbejegyzésével. (Sinkó)
16041.

Mécs László: Az ember és árnyéka. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat. Harmadik. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, pici sérüléssel a gerincen, Sinkó Ferenc (1912-1990) író névbejegyzésével. (Sinkó)

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kármán József és Berzsenyi Dániel. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Heinrich Gusztáv. Magyar Remekirók 9. kötet. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Kármán József és Berzsenyi Dániel arcképével illusztrálva, márványozott lapélekkel.
16042.

Kármán József és Berzsenyi Dániel. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Heinrich Gusztáv. Magyar Remekirók 9. kötet. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Kármán József és Berzsenyi Dániel arcképével illusztrálva, márványozott lapélekkel.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
16043.

Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16044.

Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.
16045.

Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Dr. Preszly Elemér: Ősz. Váci könyvek 29. Vác, 1941, Váci Múzeum-Egyesület. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.
16046.

Dr. Preszly Elemér: Ősz. Váci könyvek 29. Vác, 1941, Váci Múzeum-Egyesület. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Rolla Margit: Arany estéje. Bp., 1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, hiányzó hátsó védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
16047.

Rolla Margit: Arany estéje. Bp., 1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, hiányzó hátsó védőborítóval, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.
16048.

May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. (Egybekötve.) I. Gyermekkor. II. Kamaszévek. III. Csavargások. Bp., é.n., Dante. Egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16049.

Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. (Egybekötve.) I. Gyermekkor. II. Kamaszévek. III. Csavargások. Bp., é.n., Dante. Egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Abonyi Lajos: A fonó krónikája I-III. kötet. (Egybekötve.) Beszélyek a magyar népéletből. I. kötet: A szegény Szűcs Marcsa. II. kötet: A sári biró lánya. Pap János országa. Bogár és bársony. III. kötet: Paraszt dráma. Két falu baja. Bp., 1891, Ruzitska Ármin, 159+254+204 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítók elülső oldalait felhasználták, de belül jó állapotban.
16050.

Abonyi Lajos: A fonó krónikája I-III. kötet. (Egybekötve.) Beszélyek a magyar népéletből. I. kötet: A szegény Szűcs Marcsa. II. kötet: A sári biró lánya. Pap János országa. Bogár és bársony. III. kötet: Paraszt dráma. Két falu baja. Bp., 1891, Ruzitska Ármin, 159+254+204 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítók elülső oldalait felhasználták, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Kisfaludy Károly minden munkái. III-IV. kötet. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
16051.

Kisfaludy Károly minden munkái. III-IV. kötet. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment