Number of items: 360

15811.

10 000 HUF
27,03
29,41
Talliss Illustrated Scripture History for the Improvement of Youth. 1. köt. London, é. n., London Printing and Publishing Company. Díszes, kicsit sérült bőrkötésben.
15812.

Tallis's Illustrated Scripture History for the Improvement of Youth. 1. köt. London, é. n., London Printing and Publishing Company. Díszes, kicsit sérült bőrkötésben.

11 000 HUF
29,73
32,35
Pápai Páriz Francisc(us) - Bod Petrus: Dictionarium latino-hungaricum... Tomus I-II (Cibinii). Nagyszeben, 1768 Samuelis Sárdi.. Modern egészvászon kötésben. Egy oldalon hiány.
15813.

16 000 HUF
43,24
47,06
15814.

18 000 HUF
48,65
52,94
A magyarság néprajza. I-IV. kötet. Szerk.: Czakó Elemér.  I-II. kötet: Bátky Zsigmond-Győrffy István-Viski Károly: A magyarság tárgyi néprajza. III-IV. kötet: Berze-Nagy János, Kodály Zoltán, Lajtha László, Szendrey Zsigmond, Viski Károly és mások: A magyarság szellemi néprajza.  Bp.,é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kis kopásokkal a gerinceken, jó állapotban.
15815.

16 000 HUF
43,24
47,06
Magyar Dekameron I-V. kötet. Összeállította Hevesi József. Bp.,1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a II. kötet gerince kissé sérült, a II. kötet címlapja foltos,rajta kis hiány, a III. kötet elülső előzéklapja foltos, kissé sérült,a címlapja foltos, rajta kis hiánnyal, négy kötetben magánkönyvtári címkével az elülső szennylapokon.
15816.

15 000 HUF
40,54
44,12
15818.

30 000 HUF
81,08
88,24
15819.

12 000 HUF
32,43
35,29
15820.

10 000 HUF
27,03
29,41
15821.

18 000 HUF
48,65
52,94
Bánfi János. Legszebb regefüzér. Regék és kalandos történetek gyűjteménye. Braille írással kiadott könyv! Korai kiadás, cca 1900. Könyvtári duplum.
15822.

10 000 HUF
27,03
29,41
15823.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF