Number of items: 360

16052.

1 000 HUF
16053.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, kb. 50-60 db:  Ifjúsági, és mesekönyvek, néhány marxista témájú könyv, egy-két regény, és utikönyv...stb. Különféle kiadásban, változó állapotban.
16054.

8 000 HUF
16055.

2 000 HUF
Horvai József, Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
16056.

1 000 HUF
Albert Györgyi, Kőháti Zsolt, Marschall Éva, Molnár Gál Péter: Garas. Bp., é.n., Budapest Print. Kiadói kartonált papírkötés.
16057.

1 000 HUF
Kortárs magyar írók 1945-1997 bibliográfia és fotótár. II. kötet. K-Z. Szerk.: F. Almási Éva. Bp., 2000, Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16058.

1 000 HUF
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db:  Nagylaki József: Fantasztiszusz! Gergely Sándor rajzaival. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Dao Ngogc Thang: Hogyan került Kuoi bácsi a holdra? A szerző rajzaival. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Bíró Gáspár: A fűzszínű virág. Bp., 2008, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.  Karakas Zoltán: Tudós Dudás. Mesék, lenegdák ördöngös dudásokról, dudás ördögökről. Ferencz Zoltán rajzaival. h.n., 2009, Dudaszó Hallatszik Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
16059.

1 800 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db, Magyar Ritkaság 3 kötete:  Fortunatus és Magelóna históriája, Mikes Kelemen: Az idő eltöltésének módja, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek. Bp., 1984-1987, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, valamint Kiadói kartonált papírkötésben.
16060.

1 000 HUF
16061.

2 000 HUF
16062.

1 600 HUF
16063.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF