Number of items: 360

15944.

2 200 HUF
5,95
6,47
Jókai Mór: Török világ Magyarországon II. rész. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Díszkiadás. III. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, megviselt állapotban.
15945.

1 800 HUF
Arany János prózai dolgozatai. Arany János összes munkái V. kötet. Bp.,1884, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.
15946.

3 000 HUF
15947.

6 000 HUF
15948.

5 000 HUF
15949.

2 200 HUF
5,95
6,47
15950.

2 600 HUF
7,03
7,65
15951.

2 000 HUF
15952.

3 000 HUF
15953.

3 000 HUF
15954.

3 000 HUF
15955.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF