Number of items: 360

15932.

3 000 HUF
Kurt Seligmann: Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Fordította: Greskovits Endre. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15933.

2 000 HUF
Ady Endre: A menekülő élet. Bp.,1919, Pallas. Második kiadás, 141+3 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, az utolsó lap szakadt.
15934.

1 000 HUF
Carco: Szerelmem, Paris. Vas István fordítása. Bp., 1943. Vajna és Bokor kiadása. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval.
15935.

1 000 HUF
Aldrich, B[ess] S[treeter]: ,,...és lámpást adott kezembe az Úr. Ford. Ruzitska Mária. Bp., (1928), Singer és Wolfner. (Bp.-i Hirlap ny.). 256 p. Aranyozott félvászon kötésben
15936.

Aldrich, B[ess] S[treeter]: ,,...és lámpást adott kezembe az Úr". Ford. Ruzitska Mária. Bp., (1928), Singer és Wolfner. (Bp.-i Hirlap ny.). 256 p. Aranyozott félvászon kötésben

1 000 HUF
Benedek Elek: Zsuzsika könyve. Egy serdülő leány naplójából. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1922, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
15937.

3 000 HUF
Garras Anna: Mango. A borító és az illusztrációk rajzai Csizy Béla munkái. Bp.,é.n., Athenaeum, 91+5 p.+ 7 t. Színes egészoldalas és fekete-fehér szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
15938.

2 000 HUF
15939.

2 600 HUF
7,03
7,65
Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,é.n., Athenaeum, 187+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító hiányos, javított, egyébként jó állapotban.
15940.

3 000 HUF
Kosáryné Réz Lola: Brimi és Brumi. Történet a barlanglakókról. (Gyermekek számára.) Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
15941.

2 200 HUF
5,95
6,47
Walt Disney A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney studio szövegével és képeivel. Ford. Altay Margit.  Bp. (1943.) Palladis 43 l. 6 t. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
15942.

3 800 HUF
10,27
11,18
Br. Eötvös József: A falu jegyzője. II. kötet. Br. Eötvös József összes munkái. Bp., 1891, Könyves Kálmán, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.
15943.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF