Number of items: 360

15824.

6 000 HUF
15825.

12 000 HUF
32,43
35,29
15826.

12 000 HUF
32,43
35,29
15827.

6 000 HUF
15828.

6 000 HUF
15829.

2 000 HUF
Móricz Zsigmond: Sárarany. Bp.,é.n.,Athenaeum. Tizenkettedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által aláírt példány.
15830.

4 400 HUF
11,89
12,94
13
15831.

3 600 HUF
9,73
10,59
A napkeleti regék gyöngyei. Magyar Ifjúság Könyvtára. Bp.,1863, Lauffer Vilmos, (Eszék, Lehmann Károly-ny.),2+5-181+2 p. Második kiadás. Illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, javított gerinccel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, javított kötéssel, hiányzó címlappal, 4/5 oldal részben pótolt.   Szemlér Mihály (1833-1904) festő, grafikus hét egészoldalas, színes litográfiájával.
15832.

1 600 HUF
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp., 1943, Bibliotheca. Átkötött egészvászon-kötés.
15833.

2 800 HUF
7,57
8,24
15834.

2 800 HUF
7,57
8,24
A műveltség könyvtárának 3. kötete:  Az ember. Szerk.: Alexander Bernát, Lenhossék Mihály. A társadalom. Szerk.: Stein Lajos. Dr. Márki Sándor: Az újkor és legújabb kor története.  Bp.,1905-1910,Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, fémplakettel, változó állapotban, kopott borítókkal, gerincekkel, Az ember c. kötet gerince javított, A társadalom c. kötet borítóján a vászon sérült.
15835.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF