Books: Travelling, Local History

Number of items: 210

Edward Shackleton: Eszkimók, fókák, jéghegyek. Egy sarkutazó naplója. Bp., [1940], Singer és Wolfner, 167 p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, foltos.
15036.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Kol Erzsébet: Tiszaparttól Alaszkáig. Bp., 1940, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XII+327 p.+XLVIII t. Térképekkel, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben
15037.

1 800 HUF
A francia Riviera. Szerk.: Balassa Emil. Lloyd utikönyvek. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata, (Fővárosi Nyomda Rt.), 192 p. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó, foltos borítóval.
15038.

2 000 HUF
Trautz, F. M.: Japan, Korea und Formosa. Landschaft, Baukunst, Volksleben. Orbis Terrarum. Berlin, 1930, Atlantis. Fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászonkötésben, német nyelven, több nyelvű képfeliratokkal, jó állapotban.
15039.

2 200 HUF
5,95
6,47
15040.

1 200 HUF
15041.

1 600 HUF
15042.

1 800 HUF
Böőr László-Szabó Attila: Vácrátót. Szerk.: Egey Tibor. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés.
15043.

1 200 HUF
Hajdúsámson. Szerk.: Gazdag István. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés.
15044.

1 200 HUF
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval
15045.

1 000 HUF
Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. Pestmegyei tájak 4. Bp.,1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
15046.

1 000 HUF
Jávorka Péter: Gödöllői és környéke. Pestmegyei tájak 3. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
15047.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF