Books: Travelling, Local History

Number of items: 210

Kőszeg ostromának emlékezete. Válogatta, szerkesztette, a bevezetőt írta, és a jegyzeteket írta Bariska István. Biblitoheca Historica. Bp., 1982, Európa-Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval.
15072.

1 000 HUF
Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15073.

1 000 HUF
15074.

4 200 HUF
11,35
12,35
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, az egészvászon-kötés kopottas, dohos.
15075.

3 000 HUF
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Esztergom vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott, hullámos elülső kötéstáblával, kissé hullámos lapokkal, dohos.
15076.

3 000 HUF
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Vas vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott egészvászon-kötéssel, dohos.
15077.

3 000 HUF
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott egészvászon-kötésben, dohos. Csak II. kötet.
15078.

3 000 HUF
Bálint Sándor: A szögedi nemzet. A szegedi nagytáj népélete III. rész. A Móra Ferenc Múzeum Évkönyve 1978/79-2. Szeged, 1980, Móra Ferenc Múzeum, 952 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, intézményi bélyegzővel. Megjelent 2000 példányban.
15079.

2 000 HUF
Magyar helységnév-azonosító szótár. Szerk.: Lelkes György. Bp., 1992, Balassi Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15080.

1 000 HUF
Ráday Mihály: Új városvédőbeszédek. Bp., 2001. Tarsoly kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15081.

1 600 HUF
Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság, 278 p + VIII t. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban.
15082.

2 800 HUF
7,57
8,24
Erky-Nagy Tibor: Dombóvár tegnap és tegnapelőtt. hn., 2006, Szerzői kiadás, (Szekszárdi Nyomda Kft.-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva.
15083.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF