Books: Travelling, Local History

Number of items: 210

15000.

12 000 HUF
32,43
35,29
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15001.

3 000 HUF
Dreyfus Alfréd: Öt év életemből. Szenvedésem az ördögszigeten töltött rabságom alatt. Dreyfus sajátkezű rajz- és kézírásaival. Fordította: Zigány Árpád. Bp.,1901, Magyar. Keresk. Közlöny. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15002.

2 000 HUF
15003.

12 000 HUF
32,43
35,29
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bethlen István előszavával. Bp., 1936, Révai. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.
15004.

4 000 HUF
15005.

2 600 HUF
7,03
7,65
15006.

1 200 HUF
A Duna Passautól a Fekete tengerig.  hn., 1913, Első Cs. Kir. Szab. Dunagőzhajózási Társaság, 158 p. Papírkötés, a borítója hiányzik, foltos.
15007.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szabó Zoltán: Angliai vázlatkönyv. Új Magyarország Röpiratai. Bp.,1946, Új Magyarország. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
15008.

800 HUF
Dr. Völgyesi Ferencné: Újra itthon. Tanulmányút Amerika és Európa 17 államán keresztül a háború kitörésének izgalmai között. Lélek és természettudomány XXIII. sz. Bp., 1939, Hornyánszky Vikor. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés.   Dr. Völgyesi Ferenc (1895-1960) és neje dedikációval Wolf Emil (1886-1947) vegyészmérnök, vezérigazgató részére szóló dedikációval.
15009.

5 000 HUF
Zádor István: Budapest 1945.- - rajzai  Bp. (1945.) Officina. 4 sztl. lev. 28 t. Kiadói félvászon köitésben.
15010.

5 000 HUF
Budapest műemlékei. Írták: Gárdonyi Albert, Csányi Károly, Kuzsinszky Bálint, Foerk Ernő, Szőnyi Ottó, Kertész K. Róbert, Lux Kálmán, Lechner Jenő. Szerkesztette: Lechner Jenő. Bp.,1925, Budapest Székesfőváros és Műemlékek Országos Bizottsága,(Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.), VIII+255 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel. Egészoldalas és szövegközti, köztük számos forrásértékű, képpel.
15011.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF