Books: Travelling, Local History

Number of items: 210

cca 1900 Album von Karlsbad. 40 fotót tartalmazó leporelló. Leipzig, Lith. Kunstanstalt Carl Garte. Díszes egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15060.

2 800 HUF
7,57
8,24
15061.

6 000 HUF
15062.

1 600 HUF
1943. Az utca rendje. Budapest és környéke villám-útmutatóval. XI. évfolyam. Szerk.: Király Elemér. Bp.,1943,(MTI Rt.-ny.), 716 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, javított, ragasztott kötéssel, kopottas borítóval.
15063.

2 600 HUF
7,03
7,65
Grönlandon át hócipőn. Nansen Fridtjoff eredeti műve alapján írta Dr. Jankó János. Bp.,1897, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann Alfréd.) Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kopott borítóval, három illusztráció sérült, kijár, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
15064.

800 HUF
15065.

1 600 HUF
Dr. Erdős Ferenc: Mór története. Geschichte von Moor. Fordította: Erdei Ferenc. Mór, 2002, Mór Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és német nyelven, jó állapotban.
15066.

4 000 HUF
15067.

3 000 HUF
Alsónémedi története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Pest Megyei Falumonográfiák. Alsónnémedi, 1980, Alsónémedi Községi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15068.

2 000 HUF
15069.

5 000 HUF
Bangha Béla: Dél keresztje alatt. Feljegyzések egy délamerikai missiós körútról. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Fekete fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció szakadt, sérült, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.
15070.

1 000 HUF
Dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp.,1971, Dombóvár Városi Tanács VB., (Pátria-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadó kopottas papírkötés.
15071.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF