Number of items: 374

15884.

1 400 HUF
Illyés Gyula: Franciaországi változatok. Bp., 1947, Nyugat. Kiadói papírkötés, viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban. Első kiadás.
15885.

2 200 HUF
5,95
6,47
15886.

3 800 HUF
10,27
11,18
15887.

1 200 HUF
15888.

2 600 HUF
7,03
7,65
15889.

2 600 HUF
7,03
7,65
15890.

2 600 HUF
7,03
7,65
15891.

2 600 HUF
7,03
7,65
15892.

2 600 HUF
7,03
7,65
Jósika Miklós: Zrínyi a költő. Regényes krónika a tizenhetedik századból. Bp., 1887, Franklin. Negyedik kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, szakadt elülső előzéklappal, intézményi bélyegzővel.
15893.

1 000 HUF
15894.

4 000 HUF
15895.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF