https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 374

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Shakespeare (Shakspere, (William): -- összes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta Voinovich Géza. Javított kiadás. 1-3. kötet.  Bp. (1924.) Franklin. 555 l.; 450 l.574 l ;Aranyozott, díszes egészvászon kötésben, jó állapotban Jaschik Álmos borítójával. Szép egységes sorozat.
15824.

Shakespeare (Shakspere, (William): -- összes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta Voinovich Géza. Javított kiadás. 1-3. kötet. Bp. (1924.) Franklin. 555 l.; 450 l.574 l ;Aranyozott, díszes egészvászon kötésben, jó állapotban Jaschik Álmos borítójával. Szép egységes sorozat.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
Bessenyei György: A bihari remete, vagy a világ így megyen. Holmi. Debrecen, 1894, Nyomtatott a Város Könyvnyomdájában, XXXII+168 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhásználták, az eredeti elülső borító sérült, javított. Jó állapotban. Első kiadás. Könyvárusi forgalomba nem került./ Half-linen-binding, with rebinding cover, with a little bit damaged and repaired original cover, in good condition, in Hungarian language.
15825.

Bessenyei György: A bihari remete, vagy a világ így megyen. Holmi. Debrecen, 1894, Nyomtatott a Város Könyvnyomdájában, XXXII+168 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhásználták, az eredeti elülső borító sérült, javított. Jó állapotban. Első kiadás. Könyvárusi forgalomba nem került./ Half-linen-binding, with rebinding cover, with a little bit damaged and repaired original cover, in good condition, in Hungarian language.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp. 1939, Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, számozott példány (866/1000). Jó állapotban. Babits Mihály aláírásával!
15826.

Babits Mihály: Jónás könyve. Bp. 1939, Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, számozott példány (866/1000). Jó állapotban. Babits Mihály aláírásával!

 
Sold
Starting price:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Number of bids:
5
Pósa Lajosné: Az én koszorum. Versek. Bp., 1930. A szerző kiadása. A szerző által dedikált példány!
15827.

Pósa Lajosné: Az én koszorum. Versek. Bp., 1930. A szerző kiadása. A szerző által dedikált példány!

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
5
Szabó Lőrinc: Reggeltől estig. Egy repülőutazás emléke. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp.,1937, Magyar Bibliofilek Szövetsége, (Gyoma Kner Izidor-ny.) Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, Kner Erzsébet-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. Első kiadás.
15828.

Szabó Lőrinc: Reggeltől estig. Egy repülőutazás emléke. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp.,1937, Magyar Bibliofilek Szövetsége, (Gyoma Kner Izidor-ny.) Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, Kner Erzsébet-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. Első kiadás.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
Leitner Ferenc: Bridge, Szórakozás. Tudomány. Sport. Bp., 1932, Szinházi Élet Boltja. (Viktória-ny.) 151 l. Szövegközti ábrákkal. Fűzve, kiadói borítóban. Gerince sérült
15829.

Leitner Ferenc: Bridge, Szórakozás. Tudomány. Sport. Bp., 1932, Szinházi Élet Boltja. (Viktória-ny.) 151 l. Szövegközti ábrákkal. Fűzve, kiadói borítóban. Gerince sérült

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Dankó József: A franczia könyvdísz a renaissance korban. Székfoglaló értekezés. Bp. 1886. Magyar Tudományos Akadémia. 194 l. 31 t. Kiadói papborítékban, címlap elvált
15830.

Dankó József: A franczia könyvdísz a renaissance korban. Székfoglaló értekezés. Bp. 1886. Magyar Tudományos Akadémia. 194 l. 31 t. Kiadói papborítékban, címlap elvált

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Karinthy Frigyes: Panoráma. Első kiadás! Békéscsaba,1926, Tevan. Kiadói egészvászon-kötésben, szép állapotban.
15831.

Karinthy Frigyes: Panoráma. Első kiadás! Békéscsaba,1926, Tevan. Kiadói egészvászon-kötésben, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
1
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. (1937), Athenaeum, 151+1 p. Kiadói félvászon-kötében, kissé laza fűzéssel
15832.

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. (1937), Athenaeum, 151+1 p. Kiadói félvászon-kötében, kissé laza fűzéssel

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
5
Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-8. kötet.   Egy király ifjusága I-III. kötet: 1. A szép aranyművesné. 2. A navarrai herceg szerelmei. 3. A flórenci méregkeverő.  A két Henrik harca I-III. kötet: 1. A négy alsó szövetsége. 2. A meudoni fehér ház. 3. Szent-Bertalan-éj.   A Valois család tragédiája I-II. kötet:  1. Montpensier hercegnő.  2. A király-gyilkosság.   Fordította: Dr. Endre Dénes.  Bp.,[1928],Palladis Rt., (Pallas Rt.-ny.), 255+1+296+287+320+303+271+304+320 p.   Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel, változó állapotban, többnyire kissé kopott borítókkal, A meudoni fehér ház c. kötet néhány alsó lapszéle foltos.
15833.

Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-8. kötet. Egy király ifjusága I-III. kötet: 1. A szép aranyművesné. 2. A navarrai herceg szerelmei. 3. A flórenci méregkeverő. A két Henrik harca I-III. kötet: 1. A négy alsó szövetsége. 2. A meudoni fehér ház. 3. Szent-Bertalan-éj. A Valois család tragédiája I-II. kötet: 1. Montpensier hercegnő. 2. A király-gyilkosság. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp.,[1928],Palladis Rt., (Pallas Rt.-ny.), 255+1+296+287+320+303+271+304+320 p. Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel, változó állapotban, többnyire kissé kopott borítókkal, A meudoni fehér ház c. kötet néhány alsó lapszéle foltos.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
Jókai Mór: Kalóz-király. Történeti novella. Második kiadás. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv. 119p. Utolsó oldalon szöveget nem érő hiánnyal, későbbi félvászon kötésben.
15834.

Jókai Mór: Kalóz-király. Történeti novella. Második kiadás. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv. 119p. Utolsó oldalon szöveget nem érő hiánnyal, későbbi félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Fréron A.V.: Pompadour márkiné szerelmi kalandjai. Élet- és jellemrajz eredeti kútfők és titkos memoirok nyomán. Bp., Rozsnyai Károly kiadása. Korabeli egészvászon kötésben, jó állapotban.
15835.

Fréron A.V.: Pompadour márkiné szerelmi kalandjai. Élet- és jellemrajz eredeti kútfők és titkos memoirok nyomán. Bp., Rozsnyai Károly kiadása. Korabeli egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment