https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 374

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15944.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15945.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.
15946.

A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0
Csathó Kálmán: Mikor az öregek fiatalok voltak./ Blanche avagy a szegény rokon. Csathó Kálmán munkái gyűjteményes kiadás VII. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, kissé kopottas gerinccel.
15947.

Csathó Kálmán: Mikor az öregek fiatalok voltak./ Blanche avagy a szegény rokon. Csathó Kálmán munkái gyűjteményes kiadás VII. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, kissé kopottas gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Nyírő József: Az elszántak. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval elülső előzéklappal.
15948.

Nyírő József: Az elszántak. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval elülső előzéklappal.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
15949.

Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
2
A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése I. kötet. Összeállította Beöthy Zsolt. I. kötet. A legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Bp., 1901, Athenaeum. Hetedik, bővített és javított kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, márványozott lapélekkel.
15950.

A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése I. kötet. Összeállította Beöthy Zsolt. I. kötet. A legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Bp., 1901, Athenaeum. Hetedik, bővített és javított kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, márványozott lapélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Brandon Hackett: Az időutazás tegnapja. Bp., 2015, Agave. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15951.

Brandon Hackett: Az időutazás tegnapja. Bp., 2015, Agave. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Sz. Nagy Sándor: A latorczavölgyi pap. Podlaha Vilmos elbeszélései nyomán. Széchy Gyula rajzaival. Bp., 1906, Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
15952.

Sz. Nagy Sándor: A latorczavölgyi pap. Podlaha Vilmos elbeszélései nyomán. Széchy Gyula rajzaival. Bp., 1906, Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
S. Bokor Malvin: Árpádvér. K. Sávely Dezső képeivel ellátott kiadás. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
15953.

S. Bokor Malvin: Árpádvér. K. Sávely Dezső képeivel ellátott kiadás. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
15954.

P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával:  [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott.  Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt.  Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
15955.

Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával: [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott. Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt. Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment