Number of items: 374

15956.

8 000 HUF
15957.

4 000 HUF
15958.

2 000 HUF
15959.

1 800 HUF
A technika ifjú mestere. Úttörőpróbák könyve. Bp.,1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
15960.

1 000 HUF
15961.

800 HUF
Koncz Zsuzsa Koltai Támás: Mesterkurzus (25 színész 25 mondat) Bp., 2003. Hanga
15962.

1 000 HUF
Saly Noémi: Pesti Csodabogarak. Bp., 2005, Ab Ovo. Kiadói kartonált papírkötés
15963.

1 800 HUF
15964.

9 000 HUF
24,32
26,47
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1928, 1935 A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
15965.

2 000 HUF
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. Bp., 1943. Officina. 114 p. Kiadói félvászonkötésben
15966.

1 000 HUF
Petőfi Sándor összes költeményei I-II. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Ferenczi Zoltán. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, az I. kötet gerince sérült.
15967.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF