Number of items: 374

16004.

4 000 HUF
16005.

3 000 HUF
16006.

1 400 HUF
16007.

1 000 HUF
Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
16008.

800 HUF
16009.

1 000 HUF
16010.

1 800 HUF
16011.

1 000 HUF
Jávor Pál: Egy színész elmondja 1944-1945... Bp.,1946, Magyar Írás, 69 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót bekötötték, Jávor Pál ex libris-szével, megviselt állapotban, az elülső borító gyűrött, 48-49. oldalak foltosak, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, az utolsó három lap sérült, javított, a kötést megerősítették.
16012.

4 600 HUF
12,43
13,53
16013.

3 000 HUF
Tanuklmánykötet. Ajtay Miklós, Bányai Kornél, Csanády György, Féja Géza, Gál László, Jancsó Elemér, Kritikus, Medgyes László, Tóth Béla, Varga Zsiga írásai. Párisi Magyar Akadémia Könyvtára 1. szám. Szerk.: Dr. Ajtay Miklós. Párizs, 1927, Párisi Magyar Akadémia. Huszonnégy műmelléklettel. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
16014.

1 200 HUF
A legújabb Oskar vőfélykönyv. Szerk.: Károssy Csaba Ákos. Dozmat, 2008, Oskar Kiadó.. Műbőr kötésben, jó állapotban.
16015.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF