Number of items: 374

Petre Ispirescu: Mesék. Fordította Kerekes György. Illusztrálta Done Stan. Bukarest, 1981, Ion Creanga. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, a címoldalon és az elülső előzéklapon firkával.
15992.

800 HUF
Magyar Népballadák. Balade Populare Maghiare. Románra fordította Petre Saitis. Mircea Balau rajzaival. Kolozsvár/Cluj,1975, Dacia. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár, fekete-fehér egészoldalas, és szövegközti illusztrációkkal.
15993.

1 200 HUF
15994.

1 200 HUF
15995.

1 000 HUF
Ágoston Vilmos: A kisajátított tér. A nemzeti képzelet Doru Munteanu és Wass Albert műveiben. Bp.,2008, EÖKK. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15996.

1 200 HUF
15997.

1 000 HUF
15998.

2 800 HUF
7,57
8,24
A magyar könyvkiadás 1945-1959. Összeállította Bak János. Bp., 1960, Zeneműnyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.
15999.

3 000 HUF
Tower Vilmos: Kihez menjek feleségül? Bp., 1943, Korda Rt. Kiadói papírkötés.
16000.

1 200 HUF
16001.

1 200 HUF
16002.

1 600 HUF
16003.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF