https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 374

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Lázár Ervin: Szegény Dzsoni és Árnika. Hegyi Gábor fotóival. Bp.,1983, Móra-Novotrade. Kiadói papírkötés. Hozzá tartozó társasjátékkal, és leírással, 38x55 cm.
15872.

Lázár Ervin: Szegény Dzsoni és Árnika. Hegyi Gábor fotóival. Bp.,1983, Móra-Novotrade. Kiadói papírkötés. Hozzá tartozó társasjátékkal, és leírással, 38x55 cm.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Csanádi Imre: Kergetőző négy testvér. Kass János rajzaival. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik táblánál a fűzés kissé sérült, laza.
15873.

Csanádi Imre: Kergetőző négy testvér. Kass János rajzaival. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik táblánál a fűzés kissé sérült, laza.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Nemes Nagy Ágnes - Reich Károly: Nyúlanyó húsvétja. Bp.,1981, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált leporellókötésben.
15874.

Nemes Nagy Ágnes - Reich Károly: Nyúlanyó húsvétja. Bp.,1981, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált leporellókötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Keszeli Ferenc: Kajla Fülöp kalandjai. Janiga József illusztrációival. Pozsony-Bp.,1986, Madách-Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15875.

Keszeli Ferenc: Kajla Fülöp kalandjai. Janiga József illusztrációival. Pozsony-Bp.,1986, Madách-Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Mándy Iván: Csutak és a szürke ló. Réber László rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15876.

Mándy Iván: Csutak és a szürke ló. Réber László rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. A cseregyermekek. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer és Fiai). Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.
15877.

Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. A cseregyermekek. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer és Fiai). Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel.
15878.

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Arató Erzsi: Elkésett emberek. Bp.,1920, Pantheon Irodalmi Intézet. Korabeli félvászon-kötésben.
15879.

Arató Erzsi: Elkésett emberek. Bp.,1920, Pantheon Irodalmi Intézet. Korabeli félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.)
15880.

Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.)

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Honti János: A mészároslegény meséje. Gaál Margit rajzaival. Bp., 1940, Faust Imre. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, egy-két foltos lapszéllel.
15881.

Honti János: A mészároslegény meséje. Gaál Margit rajzaival. Bp., 1940, Faust Imre. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, egy-két foltos lapszéllel.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.
15882.

Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Örkény István: Amíg idejutottunk. Magyarok emlékeznek szovjet hadifogságban. Jövendő könyvtár 1. Bp., [1946], Magyar-Szovjet Művelődési Társaság. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos.
15883.

Örkény István: Amíg idejutottunk. Magyarok emlékeznek szovjet hadifogságban. Jövendő könyvtár 1. Bp., [1946], Magyar-Szovjet Művelődési Társaság. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment