Poster

Number of items: 33

Anthony Adverse. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1937. Fredric March és Olivia de Havilland szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián balra fent. Kuti és Csertyánszky Nyomda. Warner Brothers. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Anthony Adverse, lithograph on paper, slightly damaged on the edges.
11549.

Anthony Adverse. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1937. Fredric March és Olivia de Havilland szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián balra fent. Kuti és Csertyánszky Nyomda. Warner Brothers. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Anthony Adverse", lithograph on paper, slightly damaged on the edges.

80 000 HUF
216,22
235,29
Egymásért, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Carole Lombard és James Stewart szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Grund Lito, Bp.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Made for Each Other starring James Stewart, lithograph on paper, very minor damages on the edges.
11550.

Egymásért, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Carole Lombard és James Stewart szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Grund Lito, Bp.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Made for Each Other " starring James Stewart, lithograph on paper, very minor damages on the edges.

80 000 HUF
216,22
235,29
Hatodik emelet (Sixieme étage), 1940-41. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Janine Darcey, Pierre Brasseur és Pierre Larquey szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Mester Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×30,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie Sixieme étage, lithograph on paper, minor damages on the edges.
11551.

Hatodik emelet (Sixieme étage), 1940-41. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Janine Darcey, Pierre Brasseur és Pierre Larquey szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Mester Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×30,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie "Sixieme étage", lithograph on paper, minor damages on the edges.

80 000 HUF
216,22
235,29
A láthatatlan asszony (The Invisible Woman), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). John Barrymore, John Howard, Virginia Bruce szereplésével. Litográfia, papír. jelzés nélkül. Radó Nyomda, Bp. Kárpát Film. Hajtásnyomokkal, lap bal felső sarkában grafikát nem érintő valamint apró rajzszögek által okozott sérülésekkel. Kissé foltos. 95×30,5 cm. Szürrealista grafika a korai science-fiction vígjátékhoz. Ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie The Invisible Woman from 1940, lithograph on paper, slightly damaged.
11552.

A láthatatlan asszony (The Invisible Woman), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). John Barrymore, John Howard, Virginia Bruce szereplésével. Litográfia, papír. jelzés nélkül. Radó Nyomda, Bp. Kárpát Film. Hajtásnyomokkal, lap bal felső sarkában grafikát nem érintő valamint apró rajzszögek által okozott sérülésekkel. Kissé foltos. 95×30,5 cm. Szürrealista grafika a korai science-fiction vígjátékhoz. Ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "The Invisible Woman" from 1940, lithograph on paper, slightly damaged.

80 000 HUF
216,22
235,29
Hadirokkantak és hadiözvegyek pártja plakát. cca 1920 Litográfia. s: Gáspár. Kisebb sérülésekkel. Hajtva 65x96 cm
11553.

40 000 HUF
108,11
117,65
1918 Murmann József Árpád festő - szobrász collektiv kiállítása. A MIRT Művészi Interieurök Rt. dísztermében. Városligeti fasor 18a. Május 1-15-ig. Naponta d.e. 11-1. d.u.4-7. Megtekintés dijtalan. Bp., Radó Jenő és Gyula-ny., színes kőnyomat, vászonra kasírozva, restaurált, 63x46 cm.   Murmann József Árpád (1889-1943) festő és szobrász művész. Jobb kézfeje elvesztése után kezdett el a művészet felé fordulni. Bécsben, 1908 és 1912 között szobrászatot tanult Bécsben, Josef Müllner professzornál, a Képzőművészeti Akadémián. Párizsban, Berlinben, Budapesten voltak kiállításai. Azonban a háború után, a 20-as évek végén emigrált. 1943-ban halt meg Londonban szívszélütésben.
11554.

1918 Murmann József Árpád festő - szobrász collektiv kiállítása. A "MIRT" Művészi Interieurök Rt. dísztermében. Városligeti fasor 18a. Május 1-15-ig. Naponta d.e. 11-1. d.u.4-7. Megtekintés dijtalan. Bp., Radó Jenő és Gyula-ny.," színes kőnyomat, vászonra kasírozva, restaurált, 63x46 cm. Murmann József Árpád (1889-1943) festő és szobrász művész. Jobb kézfeje elvesztése után kezdett el a művészet felé fordulni. Bécsben, 1908 és 1912 között szobrászatot tanult Bécsben, Josef Müllner professzornál, a Képzőművészeti Akadémián. Párizsban, Berlinben, Budapesten voltak kiállításai. Azonban a háború után, a 20-as évek végén emigrált. 1943-ban halt meg Londonban szívszélütésben.

100 000 HUF
270,27
294,12
1919 Kató Kiszly István (1895-1963): Két Korona. Bárki kívánságára minden lapárusító azonnal ad egy példányt a Hogyan csináljak pénzt című folyóiratból. Két Korona törvényes pénzért. Budapesten, 1919-évi október hó. Bp., Kultura-ny., színes kőnyomat, jelzett a dúcon, vászonra kasírozva, kis foltokkal, 63x94 cm.
11555.

1919 Kató Kiszly István (1895-1963): "Két Korona. Bárki kívánságára minden lapárusító azonnal ad egy példányt a "Hogyan csináljak pénzt" című folyóiratból. Két Korona törvényes pénzért. Budapesten, 1919-évi október hó. Bp., Kultura-ny., színes kőnyomat, jelzett a dúcon, vászonra kasírozva, kis foltokkal, 63x94 cm.

100 000 HUF
270,27
294,12
cca 1930 Repcze János (1905-1985): A M. Kir. Dohányjövedék legnépszerűbb Nikotex gyártmányai, Nikotex reklámplakát, Bp., Athenaeum, papír papírra kasírozva, restaurált, hajtott, 92x60 cm
11556.

cca 1930 Repcze János (1905-1985): "A M. Kir. Dohányjövedék legnépszerűbb Nikotex gyártmányai", Nikotex reklámplakát, Bp., Athenaeum, papír papírra kasírozva, restaurált, hajtott, 92x60 cm

100 000 HUF
270,27
294,12
1938 Színészettörténelmi adattár. Felvidéki magyar színjátszás. Felvidéki vármegyék címerével, fekete-fehér fotókkal illusztrált nagyméretű propaganda plakát, Bp., Elbert és Társa-ny., hajtott, 94x63 cm
11557.

40 000 HUF
108,11
117,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF