11551.
41. Closed major auction
Poster
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Hatodik emelet (Sixieme étage), 1940-41. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Janine Darcey, Pierre Brasseur és Pierre Larquey szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Mester Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×30,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie "Sixieme étage", lithograph on paper, minor damages on the edges.