Tétel

Catalogue number:

11552.
41. Closed major auction
Poster

80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD

Description:

A láthatatlan asszony (The Invisible Woman), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). John Barrymore, John Howard, Virginia Bruce szereplésével. Litográfia, papír. jelzés nélkül. Radó Nyomda, Bp. Kárpát Film. Hajtásnyomokkal, lap bal felső sarkában grafikát nem érintő valamint apró rajzszögek által okozott sérülésekkel. Kissé foltos. 95×30,5 cm. Szürrealista grafika a korai science-fiction vígjátékhoz. Ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "The Invisible Woman" from 1940, lithograph on paper, slightly damaged.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras