Poster

Number of items: 33

cca 1930-1940 Tibor Csillag & Co. Tannery Ujpest (Hungary). Angol nyelvű magyar reklám plakát, Bp., Közlekedési Nyomda Kft., papír, jelzett a nyomaton (Perlmutter (feltehetőleg Perlmutter Magda) hajtott, az alsó szélén kis hiánnyal, 19x30 cm
11537.

8 000 HUF
A kegyelmes úr rokona, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Szilassy László, Simor Erzsi, Mezey Mária, Csortos Gyula, Rózsahegyi Kálmán, Somlay Artúr szereplésével. Szitnyay Zoltán szatirikus vígj. Filmre írta: Asztalos Miklós. Rendező: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. A jelzéssel. Unitas Litó. Hajtásnyomokkal, sérülésekkel, 93x30 cm / Vintage rare Hungarian movie poster from 1941, lithograph on paper, damaged.
11538.

80 000 HUF
216,22
235,29
11539.

80 000 HUF
216,22
235,29
11540.

80 000 HUF
216,22
235,29
11541.

90 000 HUF
243,24
264,71
Happy Pride! Mr. Tries von Homopatik, Area Negrot, Fata Kiefer, Pjotor Staffan Siri Hanna, Kornél Ulrich & Makode + Friends. Svéd koncert plakát, gyűrődésnyomokkal, a szélén szakadásokkal, javításokkal, 100x70 cm.
11542.

26 000 HUF
70,27
76,47
cca 1930 Agro Arzén Védőszerek nagyméretű art deco reklámplakát, Bp., Agro Növényvédelmi és Mezőgazdasági Rt.,(Klösz-ny.), hajtott, kis foltokkal, jó állapotban, 126x95 cm
11543.

50 000 HUF
135,14
147,06
1924 Sátori Lipót (Sátory, 1899 - 1943): Egy fiúnak a fele. A főszerepben: Lukács Pál, Kompothy Gyula, Mattyasovszky Ilona. Mikszáth Kálmán elbeszélése filmen 6 felvonásban. Rendező Bolváry Géza. Bp., Corvin Film, Magyar Grafikai Műhely, színes litografált art deco filmplakát, sérült, foltos, 124x83 cm. Rendkívül ritka! Aukción még nem szerepelt. Sérülései ellenére is gyönyörű, igazi gyűjtői példány, ami egy életben csak egyszer adódik.
11544.

15 000 HUF
40,54
44,12
16
1967 Országos Diáknapok 1967 május, vegyes technika, kollázs, papír, Vadász György (1933-) jelzés nélküli plakátterve, 23x18 cm. + 1965-1966 Vadász György (1933-): Téli Könyvvásár (1965, 1966), 2 db villamosplakát papírlapon,ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 24x16,5 cm és 24x17 cm. + 1964 Valamint Vadász György 2 db újévi üdvözlőkártyája, az egyik 1964-es, ofset, papír, 11x21 cm
11545.

15 000 HUF
40,54
44,12
1957 Ajándékozzon könyvet, plakát, hajtva, Bócz István grafikája, hajtásnyomokkal, 82×57 cm
11546.

20 000 HUF
54,05
58,82
1939 Részvény Sör, nagyméretű falinaptár, Hollós Endre (1907-1946) grafikája, restaurált, 94×63 cm
11547.

90 000 HUF
243,24
264,71
Az okos mama, 1935. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Kosáry Emmi, Tolnai (Tolnay) Klári, Erdélyi Mici, Komár Juliska, Kabos Gyula, Páger Antal és mások szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Dóczi lit. Deák Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, sérülésekkel, hajtásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. 95×30 cm. A plakáton a film szereplőinek rajzos ábrázolásával. Rendkívül ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen! / Vintage Hungarian poster of a movie, with minor damages on the edge, lithograph on paper.
11548.

90 000 HUF
243,24
264,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF