Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 95

Szabó Vladimir (1905-1991): Budapest 100 éves. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 49x60 cm / etching on paper, signed, framed
10154.

28 000 HUF
75,68
82,35
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Gellért-tér (Budapest, Dunapart) 1965. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 65), hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 67x80 cm / Emil Róbert Novotny (1898-1975): Gellért square (Budapest, Hungary). Oil on canvas, signed. With autograph description on the reverse. 68x80 cm
10155.

90 000 HUF
243,24
264,71
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Balaton. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, signed, framed
10157.

140 000 HUF
378,38
411,76
Batári László (1920-1997): Naplemente Szigligeten (Balaton). Tempera, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 110x130cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Tempera on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10158.

110 000 HUF
297,30
323,53
B. Séday Mária (1925-2009): Őszi lovaglás. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60×90 cm / oil on wodd fibre, signed, with autograph description on the reverse
10159.

55 000 HUF
148,65
161,76
Sajdik Ferenc (1930-): Fűrészelő (Readers Digest illusztráció). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent (kétszer). 14x22 cm. Üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, signed, framed
10160.

Sajdik Ferenc (1930-): Fűrészelő (Reader's Digest illusztráció). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent (kétszer). 14x22 cm. Üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, signed, framed

65 000 HUF
175,68
191,18
Miháltz Pál (1899-1988): Tavasszal (festő a szabadban), 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészeti Alap bíráló bizottságának címkéjével. 70x60 cm / Oil on canvas. Signed lower right. With autograph description and jury labelon the reverse.
10161.

120 000 HUF
324,32
352,94
Jávor Piroska (1944-): Jó szél, 1986. Szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat. Üvegezett fakeretben. 30x48 cm/ serigraphy on paper, signed, proof print, framed
10163.

28 000 HUF
75,68
82,35
Deim Pál (1932-2016): Holdfogyatkazás, 1994. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 29/40. 17×16 cm. / etching on paper, signed, numbered: 29/40
10164.

28 000 HUF
75,68
82,35
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10165.

55 000 HUF
148,65
161,76
Győrffy Sándor (1951-): Híd No. 3, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata. Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 124. oldal. 60×60 cm. /acrylic on canvas, signed on the reverse, framed, 60x60 cm
10166.

80 000 HUF
216,22
235,29
Koppány Attila (1947-): Kompozíció. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 100x50 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10167.

220 000 HUF
594,59
647,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF