Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 95

10197.

40 000 HUF
108,11
117,65
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Festői ideálom, 1971. Olaj, vegyes technika, karton, jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben, 21×32 cm / Oil and mixed technique on board, signed, framed.
10198.

70 000 HUF
189,19
205,88
10199.

40 000 HUF
108,11
117,65
Major János (1934-2008): Decsi népművészeti ház. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm. Üvegezett fakeretben. / etching on paper, signed, framed
10200.

42 000 HUF
113,51
123,53
Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 12/20. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 12/20. 40x46 cm cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
10201.

42 000 HUF
113,51
123,53
Koncz Béla (1925-2002): Formaszervezés Bartók zenéjére. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (69/100). Üvegezett fakeretben. 39×29,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (69/100), framed
10202.

48 000 HUF
129,73
141,18
Dús László (1941-): Jeruzsálem, 1981. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 91×58 cm / László Dús (1941-): Jerusalem, 1981. Monotype on paper, signed, with autograph description on the reverse, 91×58 cm
10203.

80 000 HUF
216,22
235,29
10204.

150 000 HUF
405,41
441,18
10205.

40 000 HUF
108,11
117,65
10206.

150 000 HUF
405,41
441,18
10207.

320 000 HUF
864,86
941,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF