10198.
40. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
70 000 HUF
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Festői ideálom, 1971. Olaj, vegyes technika, karton, jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben, 21×32 cm / Oil and mixed technique on board, signed, framed.