10166.
40. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Győrffy Sándor (1951-): Híd No. 3, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata. Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 124. oldal. 60×60 cm. /acrylic on canvas, signed on the reverse, framed, 60x60 cm