Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 95

Baász Imre (1941-1991): Csendélet, 1975. Olaj, karton. Jelezve jobbra középen. Fakeretben. 77,5×69 cm. / oil on cardboard, signed, framed
10130.

90 000 HUF
243,24
264,71
Haller József (1935-2017): A három grácia, 1992. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. 38,5x29 cm. Üvegezett fakeretben. / József Haller (1935-2017), Transylvanian painter: Three graces. Monotype on paper, signed lower right. 38,5x29 cm. Framed.
10131.

32 000 HUF
86,49
94,12
10132.

90 000 HUF
243,24
264,71
Walter Friedrich (1931-1996): Virágzás Gradinában, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 55x55 cm. Hátoldalán címkén autográf felirattal és romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Bloomin in Gradina, Romania. Oil on canvas. Signed. With autograph desciption on a label on the reverse 55x55m. Framed.
10133.

90 000 HUF
243,24
264,71
10134.

100 000 HUF
270,27
294,12
Csikós András (1947-2006): Téli alföld, 1989. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 25x30cm / oil on wood fibre, signed, with the painters autograph description on the reverse, framed
10135.

Csikós András (1947-2006): Téli alföld, 1989. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 25x30cm / oil on wood fibre, signed, with the painter's autograph description on the reverse, framed

50 000 HUF
135,14
147,06
V. Tóth László (1930-2001): Cséplés. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán egy másik mű vázlatával, autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 45×65 cm. / oil on board, signed, framed
10136.

36 000 HUF
97,30
105,88
Szenes Zsuzsa, Erdély Miklósné (1931-2001): Aktmodell, 1953. Olaj, falemez, jelzett, fakeretben, 65×55,5 cm / oil on wood, signed, framed
10137.

55 000 HUF
148,65
161,76
10138.

150 000 HUF
405,41
441,18
Kunt Ernő (1920-1994): Csendélet török kávétartóval, 1993. Olaj, farost. Jelezve jobbra fent. Fakeretben. 64x50 cm / Ernő Kunt (1920-1994): Still life, 1993. Oil on wood fibre, signed. Framed. 64x50 cm.
10139.

50 000 HUF
135,14
147,06
10140.

150 000 HUF
405,41
441,18
Sajdik Ferenc (1930-): Falfúró (Readers Digest illusztráció). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 14x22 cm. Üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, signed, framed
10141.

Sajdik Ferenc (1930-): Falfúró (Reader's Digest illusztráció). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 14x22 cm. Üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, signed, framed

65 000 HUF
175,68
191,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF