Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 46

1894. A magyarországi tanulók kerületi tornaversenyének győzelmi díja / Szeged - 1894. szeptember hó 30. jelzetlen Ag sport díjérem, hátlapon belekarcolt kiolvashatatlan felirattal (11,11g/29,5mm) T:2 / Hungary 1894. A magyarországi tanulók kerületi tornaversenyének győzelmi díja / Szeged - 1894. szeptember hó 30. Sports award medallion without hallmark and unreadable scratched inscription (11,11g/29,5mm) C:XF
30451.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
33,03
39,57
Minimum bid:
11 000 HUF
1897. Országos Úszó Egyesület kétoldalas, jelzetlen Ag sport emlékérem (20,15g/35mm) T:1- / Hungary 1897. Országos Úszó Egyesület double-sided Ag swimming sport commemorative medallion without hallmark (20,15g/35mm) C:AU
30452.

1897. "Országos Úszó Egyesület" kétoldalas, jelzetlen Ag sport emlékérem (20,15g/35mm) T:1- / Hungary 1897. "Országos Úszó Egyesület" double-sided Ag swimming sport commemorative medallion without hallmark (20,15g/35mm) C:AU

Available for bidding
11 000 HUF
33,03
39,57
Minimum bid:
11 000 HUF
1900. Budapesti Sport Club 1900 jelzett Ag sport emlékérem, SGA gyártói jelzéssel. Szign.: E.K. (Exner Károly?) (21,82g/0.800/46mm) T:1- / Hungary 1900. Budapesti Sport Club 1900 hallmarked Ag sports medallion with SGA makers mark. Sign.: E.K. (Károly Exner?) (21,82g/0.800/46mm) C:AU
30453.

1900. "Budapesti Sport Club 1900" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: E.K. (Exner Károly?) (21,82g/0.800/46mm) T:1- / Hungary 1900. "Budapesti Sport Club 1900" hallmarked Ag sports medallion with "SGA" maker's mark. Sign.: E.K. (Károly Exner?) (21,82g/0.800/46mm) C:AU

Available for bidding
11 000 HUF
33,03
39,57
Minimum bid:
11 000 HUF
~1900. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 jelzett Ag díjérem HP beütéssel (3xklf), egyik hátlapon 1928-as évszám bekarcolva (2x~16g, ~11g/0.750/39x37mm,43x35mm,29mm) T:2 patina, szennyezett szalag Hungary ~1900. Vándor Kedv Bicycle Society 1896 hallmarked Ag award medal with HP mark (3xdiff), one with 1928 scratch on the back (2x~16g, ~11g/0.750/39x37mm,43x35mm,29mm) C:XF patina, dirty ribbon
30454.

~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" jelzett Ag díjérem "HP" beütéssel (3xklf), egyik hátlapon 1928-as évszám bekarcolva (2x~16g, ~11g/0.750/39x37mm,43x35mm,29mm) T:2 patina, szennyezett szalag Hungary ~1900. 'Vándor Kedv' Bicycle Society 1896" hallmarked Ag award medal with "HP" mark (3xdiff), one with "1928" scratch on the back (2x~16g, ~11g/0.750/39x37mm,43x35mm,29mm) C:XF patina, dirty ribbon

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
11 000 HUF
~1900. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 zománcozott Br gomblyukjelvény (14x12mm) T:2,2-zománchiba Hungary ~1900. Vándor Kedv Bicycle Society 1896 enamelled Br button badge (14x12mm) C:XF enamel error
30455.

~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" zománcozott Br gomblyukjelvény (14x12mm) T:2,2-zománchiba Hungary ~1900. 'Vándor Kedv' Bicycle Society 1896" enamelled Br button badge (14x12mm) C:XF enamel error

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
4 600 HUF
~1900. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 aranyozott Br gomblyukjelvény (19x18mm) T:1- Hungary ~1900. Vándor Kedv Bicycle Society 1896 gilt Br button badge (19x18mm) C:AU
30456.

~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" aranyozott Br gomblyukjelvény (19x18mm) T:1- Hungary ~1900. 'Vándor Kedv' Bicycle Society 1896" gilt Br button badge (19x18mm) C:AU

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
6 000 HUF
~1900. Magyar Kerékpáros Szövetség részben aranyozott, jelzett Ag díjérem HP beütéssel és HAWEL gyártói jelzéssel, mellszalagon (24g/0.800/47mm) T:2 kis ph., patina / Hungary ~1900. Hungarian Cycling Federation partially gilt, hallmarked Ag award medallion with HP mark and HAWEL makers mark, on ribbon (24g/0.800/47mm) C:XF small edge error, patina
30457.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
6 500 HUF
~1900. Magyar Kerékpáros Szövetség Ag díjérem fémjel nélkül, HP beütéssel, mellszalagon (egyiken nem hozzávaló mellszalag) (2xklf) (16,08g, 13,68g/ 41x33mm, 30mm) T:1- patina / Hungary ~1900. Hungarian Cycling Federation Ag award medal without hallmark, with HP mark, with ribbon (one is with not own ribbon) (2xdiff) (16,08g, 13,68g/ 41x33mm, 30mm) C:AU patina
30458.

~1900. "Magyar Kerékpáros Szövetség" Ag díjérem fémjel nélkül, "HP" beütéssel, mellszalagon (egyiken nem hozzávaló mellszalag) (2xklf) (16,08g, 13,68g/ 41x33mm, 30mm) T:1- patina / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Federation" Ag award medal without hallmark, with "HP" mark, with ribbon (one is with not own ribbon) (2xdiff) (16,08g, 13,68g/ 41x33mm, 30mm) C:AU patina

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
8 500 HUF
~1900. Részben aranyozott Ag kerékpáros díjérem fémjel nékül, HP beütéssel és HAWEL BP gyártói jelzéssel (27,33g/53x44mm) T:1-,2 Hungary ~1900. Partially gilt Ag cyclist award medal without hallmark, with HP mark and with makers mark HAWEL BP (27,33g/53x44mm) C:AU,XF
30459.

~1900. Részben aranyozott Ag kerékpáros díjérem fémjel nékül, "HP" beütéssel és "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (27,33g/53x44mm) T:1-,2 Hungary ~1900. Partially gilt Ag cyclist award medal without hallmark, with "HP" mark and with makers mark "HAWEL BP (27,33g/53x44mm) C:AU,XF

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
6 500 HUF
~1900. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 jelzett Ag díjérem HP beütéssel, aranyozott Br turulos függőn, hátlapon 1928-as évszám bekarcolva (br.: 28,85g/0.750/br.:93x62mm, érem: 38mm) T:2 patina Hungary ~1900. Vándor Kedv Bicycle Society 1896 halmarked Ag award medal with HP mark, on gilt chain with Turul, on the back with 1928 scratch (br.: 28,85g/0.750/br.:93x62mm, medal: 38mm) C:XF patina
30460.

~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" jelzett Ag díjérem "HP" beütéssel, aranyozott Br turulos függőn, hátlapon 1928-as évszám bekarcolva (br.: 28,85g/0.750/br.:93x62mm, érem: 38mm) T:2 patina Hungary ~1900. " 'Vándor Kedv' Bicycle Society 1896" halmarked Ag award medal with "HP" mark, on gilt chain with Turul, on the back with "1928" scratch (br.: 28,85g/0.750/br.:93x62mm, medal: 38mm) C:XF patina

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
7 000 HUF
~1900. MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság jelzett Ag sport emlékérem, SGA és FN gyártói jelzésekkel (28,88g/41,5mm) T:2 / Hungary ~1900. MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság hallmarked Ag sports medallion with SGA and FN makers mark (28,88g/41,5mm) C:XF
30461.

~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" és "FN" gyártói jelzésekkel (28,88g/41,5mm) T:2 / Hungary ~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" hallmarked Ag sports medallion with "SGA" and "FN" makers' mark (28,88g/41,5mm) C:XF

Available for bidding
11 000 HUF
33,03
39,57
Minimum bid:
11 000 HUF
~1900. Ép testben ép lélek / A Budapesti III. kerületi Torna és Vívó Egyelet jelzett Ag sportérem, SGA gyártói jelzéssel (12,56g/0.800/31mm) T:1-,2 / Hungary ~1900. Ép testben ép lélek / A Budapesti III. kerületi Torna és Vívó Egyelet hallmarked Ag sports commemorative medallion with SGA makers mark (12,56g/0.800/31mm) C:AU,XF
30462.

~1900. "Ép testben ép lélek / A Budapesti III. kerületi Torna és Vívó Egyelet" jelzett Ag sportérem, "SGA" gyártói jelzéssel (12,56g/0.800/31mm) T:1-,2 / Hungary ~1900. "Ép testben ép lélek / A Budapesti III. kerületi Torna és Vívó Egyelet" hallmarked Ag sports commemorative medallion with "SGA" maker's mark (12,56g/0.800/31mm) C:AU,XF

Available for bidding
11 000 HUF
33,03
39,57
Minimum bid:
11 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November

We are closed on 8 November.

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.