Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 46

Csillag István (1881-1968) ~1930. Budapest Evezős Club nagyméretű evezős sport Br lemezplakett (156g/151x194mm) T:2- patina / Hungary ~1930. Budapest Evezős Club large-size rowing sports sheet metal Br plaque (156g/151x194mm) C:VF patina
30475.

Csillag István (1881-1968) ~1930. "Budapest Evezős Club" nagyméretű evezős sport Br lemezplakett (156g/151x194mm) T:2- patina / Hungary ~1930. "Budapest Evezős Club" large-size rowing sports sheet metal Br plaque (156g/151x194mm) C:VF patina

30 000 HUF
81,08
88,24
Vass Viktor (1873-1955) ~1930. A Magyar Turista Egyesület egyoldalas Br sí sport emlékplakett, hátlapon LUDVIG gyártói jelzéssel (89,26g/68x48mm) T:1- / Hungary ~1930. A Magyar Turista Egyesület one-sided Br ski sports commemorative plaque, with LUDVIG makers mark on reverse (89,26g/68x48mm) C:AU
30476.

Vass Viktor (1873-1955) ~1930. "A Magyar Turista Egyesület" egyoldalas Br sí sport emlékplakett, hátlapon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (89,26g/68x48mm) T:1- / Hungary ~1930. "A Magyar Turista Egyesület" one-sided Br ski sports commemorative plaque, with "LUDVIG" maker's mark on reverse (89,26g/68x48mm) C:AU

3 000 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1931. Az úrvezető - Concours dÉlégance 1931 - KMAC BSE ezüstözött fém járműjelvény(?), LUDVIG E. gyártói jelzéssel (60x50mm) T:1- / Hungary 1931. Az úrvezető - Concours dÉlégance 1931 - KMAC BSE silver plated veichle badge(?), with LUDVIG E. makers mark (60x50mm) C:AU
30477.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1931. "Az úrvezető - Concours d'Élégance 1931 - KMAC BSE" ezüstözött fém járműjelvény(?), "LUDVIG E." gyártói jelzéssel (60x50mm) T:1- / Hungary 1931. "Az úrvezető - Concours d'Élégance 1931 - KMAC BSE" silver plated veichle badge(?), with "LUDVIG E." maker's mark (60x50mm) C:AU

26 000 HUF
70,27
76,47
1932. Labdarúgó sport, jelzett Ag emlékérem, hátlapon V. P. Ö.E. Deák-serleg 1932. I. gravírozással (18,70g/0.800/36,5mm) T:1-,2 / Hungary 1932. Football sports hallmarked Ag commemorative medallion with V. P. Ö. E. Deák-serleg 1932. I. engraving (18,70g/0.800/36,5mm) C:AU,XF
30478.

1932. Labdarúgó sport, jelzett Ag emlékérem, hátlapon "V. P. Ö.E. Deák-serleg 1932. I." gravírozással (18,70g/0.800/36,5mm) T:1-,2 / Hungary 1932. Football sports hallmarked Ag commemorative medallion with "V. P. Ö. E. Deák-serleg 1932. I." engraving (18,70g/0.800/36,5mm) C:AU,XF

11 000 HUF
29,73
32,35
1933. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond kétoldalas, jelzett Ag sport emlékérem, hátoldalon Gyéphockey 2 védés 1933 gravírozással, LUDVIG és LE gyártói jelzéssekkel. Szign.: Berán Lajos (29,90g/0.800/40mm) T:1- / Hungary 1933. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond double-sided, hallmarked Ag sports commemorative medallion with Gyéphockey 2 védés 1933 engraving on reverse, LUDVIG és LE makers marks. Sign.: Lajos Berán (29,90g/0.800/40mm) C:AU
30479.

1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas, jelzett Ag sport emlékérem, hátoldalon "Gyéphockey 2 védés 1933" gravírozással, "LUDVIG" és "LE" gyártói jelzéssekkel. Szign.: Berán Lajos (29,90g/0.800/40mm) T:1- / Hungary 1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" double-sided, hallmarked Ag sports commemorative medallion with "Gyéphockey 2 védés 1933" engraving on reverse, "LUDVIG" és "LE" makers' marks. Sign.: Lajos Berán (29,90g/0.800/40mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1934. Magyar Országos - Torna Szövetség - Tornász Világbajnoskág Budapest 1934 jelzett Ag sport emlékérem. Szign.: Damkó János / Exner Károly (34,69g/0.800/45mm) T:1- / Hungary 1934. Magyar Országos - Torna Szövetség - Tornász Világbajnoskág Budapest 1934 hallmarked Ag sports commemorative medallion. Sign.: Damkó Jáno / Exner Károly (34,69g/0.800/45mm) C:AU
30480.

1934. "Magyar Országos - Torna Szövetség - Tornász Világbajnoskág Budapest 1934" jelzett Ag sport emlékérem. Szign.: Damkó János / Exner Károly (34,69g/0.800/45mm) T:1- / Hungary 1934. "Magyar Országos - Torna Szövetség - Tornász Világbajnoskág Budapest 1934" hallmarked Ag sports commemorative medallion. Sign.: Damkó Jáno / Exner Károly (34,69g/0.800/45mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1937. Gutenberg-Kupa Örökös Vándordíj 1937 jelzetlen Ag sakk sport díjérem, szalaggal, hátlapon gravírozva Nyomdász Sakk Bajnokság 1937-38 III, BP(?) beütéssel (br. 25g/48mm) T:1- / Hungary 1937. Gutenberg-Kupa Örökös Vándordíj 1937 Ag Chess sports award medallion, without hallmark, on ribbon, reverse engraved Nyomdász Sakk Bajnokság 1937-38 III with BP(?) mark (br. 25g/48mm) C:AU
30481.

1937. "Gutenberg-Kupa Örökös Vándordíj 1937" jelzetlen Ag sakk sport díjérem, szalaggal, hátlapon gravírozva "Nyomdász Sakk Bajnokság 1937-38 III", "BP(?)" beütéssel (br. 25g/48mm) T:1- / Hungary 1937. "Gutenberg-Kupa Örökös Vándordíj 1937" Ag Chess sports award medallion, without hallmark, on ribbon, reverse engraved "Nyomdász Sakk Bajnokság 1937-38 III" with "BP(?)" mark (br. 25g/48mm) C:AU

6 000 HUF
1941. LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT Br emlékérem, hátlapon gravírozva VII. Nemzetközi Sporthét a Balatonon Nemzeti Repülő Csillagtúra 1941. Szign.: A. Patey (73,95g/71mm) T:2 / ph. Hungary 1941. LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT Br medallion, with engrave on the reverse. Sign: A. Patey (73,95g/71mm) C:XF edge error
30482.

1941. "LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT" Br emlékérem, hátlapon gravírozva "VII. Nemzetközi Sporthét a Balatonon Nemzeti Repülő Csillagtúra 1941". Szign.: A. Patey (73,95g/71mm) T:2 / ph. Hungary 1941. "LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT" Br medallion, with engrave on the reverse. Sign: A. Patey (73,95g/71mm) C:XF edge error

24 000 HUF
64,86
70,59
1941. Gamma Lövész Egyesület jelzett Ag sportlövész emlékérem, hátlapon Társelnökünknek Derbőczi Kálmán alezredes úrnak 1941, BN gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (24,62g/0.800/41mm) T:1- / Hungary 1941. Gamma Lövész Egyesület hallmarked Ag shooting sports commemorative medallion, with Társelnökünknek Derbőczi Kálmán alezredes úrnak 1941 engraving on reverse, BN makers mark. Sign.: Lajos Berán (24,62g/0.800/41mm) C:AU
30483.

1941. "Gamma Lövész Egyesület" jelzett Ag sportlövész emlékérem, hátlapon "Társelnökünknek Derbőczi Kálmán alezredes úrnak 1941", "BN" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (24,62g/0.800/41mm) T:1- / Hungary 1941. "Gamma Lövész Egyesület" hallmarked Ag shooting sports commemorative medallion, with "Társelnökünknek Derbőczi Kálmán alezredes úrnak 1941" engraving on reverse, "BN" maker's mark. Sign.: Lajos Berán (24,62g/0.800/41mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
13
1942. A II. osztályú pályabajnokság 5. helyezettje 1942 kerékpáros díjplakett kőtalapzaton, a Magyar Kerékpáros Szövetség zománcozott címerével (110x150x17mm) T:2 / Hungary 1942. 5th place in the second division track championship 1942 bicycle plaque on stone pedestal, with the enamelled logo of the Hungarian Cycling Association (110x150x17mm) C:XF
30484.

1942. "A II. osztályú pályabajnokság 5. helyezettje 1942" kerékpáros díjplakett kőtalapzaton, a "Magyar Kerékpáros Szövetség" zománcozott címerével (110x150x17mm) T:2 / Hungary 1942. "5th place in the second division track championship 1942" bicycle plaque on stone pedestal, with the enamelled logo of the Hungarian Cycling Association (110x150x17mm) C:XF

10 000 HUF
27,03
29,41
~1950. MMSZ (Magyar Motorsport Szövetség) zománcozott Br rajt-cél zászlókat ábrázoló sapkajelvény (36x53mm) T:1- / Hungary ~1950. MMSZ (Hungarian Motorsport Alliance) enamelled Br capbadge depicting start-finish flags (36x53mm) C:AU
30485.

~1950. "MMSZ (Magyar Motorsport Szövetség)" zománcozott Br rajt-cél zászlókat ábrázoló sapkajelvény (36x53mm) T:1- / Hungary ~1950. "MMSZ (Hungarian Motorsport Alliance)" enamelled Br capbadge depicting start-finish flags (36x53mm) C:AU

8 000 HUF
1954. Magyar-Angol 7-1 - 1954.V.23. Br jelvény a magyar-angol labdarúgómérkőzés emlékére (15x15mm) T:1- / 1954. Hungary-England 7-1 - 23rd of May 1954 Br badge in memory of the Hungarian-English football match (15x15mm) C:AU
30486.

1954. "Magyar-Angol 7-1 - 1954.V.23." Br jelvény a magyar-angol labdarúgómérkőzés emlékére (15x15mm) T:1- / 1954. "Hungary-England 7-1 - 23rd of May 1954" Br badge in memory of the Hungarian-English football match (15x15mm) C:AU

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF