Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 46

~1900. Ép ész edzett testben él jelzett Ag sport emlékérem, SGA gyártói jelzéssel (13,28g/0.800/33mm) T:1- / Hungary ~1900. Ép ész edzett testben él hallmarked Ag sports commemorative medallion, with SGA makers mark (13,28g/0.800/33mm) C:AU
30463.

~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (13,28g/0.800/33mm) T:1- / Hungary ~1900. "Ép ész edzett testben él" hallmarked Ag sports commemorative medallion, with "SGA" maker's mark (13,28g/0.800/33mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1905. Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905 jelzett Ag torna sport emlékérem, SGA gyártói jelzéssel (15,79g/0.800/34mm) T:1- / Hungary 1905. Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905 hallmarked Ag Gymnastics commemorative medallion with SGA makers mark (15,79g/0.800/34mm) C:AU
30464.

1905. "Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905" jelzett Ag torna sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (15,79g/0.800/34mm) T:1- / Hungary 1905. "Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905" hallmarked Ag Gymnastics commemorative medallion with "SGA" maker's mark (15,79g/0.800/34mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1905. Magyar Testgyakorlók Köre - Verseny Díj többrészes, jelzett Ag úszósport díjérem, hátoldalon gravírozva M.T.K. Úszóversenye 1905. XII. 10. I., S FÁBRI J és SGA gyártói jelzésekkel (br. 39,56g/0.800/medál: 40mm) T:1- / Hungary 1905. Magyar Testgyakorlók Köre - Verseny Díj multpart hallmarked Ag swimming sport award medallion, with M.T.K. Úszóversenye 1905. XII. 10. I. engraving on reverse, S FÁBRI J and SGA makers mark (gr. 39,56g/0.800/medallion: 40mm) C:AU
30465.

1905. "Magyar Testgyakorlók Köre - Verseny Díj" többrészes, jelzett Ag úszósport díjérem, hátoldalon gravírozva "M.T.K. Úszóversenye 1905. XII. 10. I.", "S FÁBRI J" és "SGA" gyártói jelzésekkel (br. 39,56g/0.800/medál: 40mm) T:1- / Hungary 1905. "Magyar Testgyakorlók Köre - Verseny Díj" multpart hallmarked Ag swimming sport award medallion, with "M.T.K. Úszóversenye 1905. XII. 10. I." engraving on reverse, "S FÁBRI J" and "SGA" makers' mark (gr. 39,56g/0.800/medallion: 40mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1906. Balaton Úszók Egyesülete 1900 / Úszóverseny díj jelzett Ag úszó sport díjérem, hátlapon gravírozva 1906 - H.R.T. bajnoksága, SGA gyártói jelzéssel. Szign.: Exner Károly (23,85g/0.800/46mm) T:1- / Hungary 1906. Balaton Úszók Egyesülete 1900 / Úszóverseny díj hallmarked Ag swimming sports award medallion, engraved on reverse 1906 - H.R.T. bajnoksága, with SGA makers mark. Sign.: Károly Exner (23,85g/0.800/46mm) C:AU
30466.

1906. "Balaton Úszók Egyesülete 1900 / Úszóverseny díj" jelzett Ag úszó sport díjérem, hátlapon gravírozva "1906 - H.R.T. bajnoksága", "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: Exner Károly (23,85g/0.800/46mm) T:1- / Hungary 1906. "Balaton Úszók Egyesülete 1900 / Úszóverseny díj" hallmarked Ag swimming sports award medallion, engraved on reverse "1906 - H.R.T. bajnoksága", with "SGA" maker's mark. Sign.: Károly Exner (23,85g/0.800/46mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1907. A Sportvilág versenydíja jelzett Ag sport díjérem R. II. 1907. XII. 22. gravírozással, SGA gyártói jelzéssel (18,54g/0.800/42mm) T:1- / Hungary 1907. A Sportvilág versenydíja Ag sports commemorative medallion with R. II. 1907. XII. 22. engraving and SGA makers mark (18,54g/0.800/42mm) C:AU
30467.

1907. "A Sportvilág versenydíja" jelzett Ag sport díjérem "R. II. 1907. XII. 22." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (18,54g/0.800/42mm) T:1- / Hungary 1907. "A Sportvilág versenydíja" Ag sports commemorative medallion with "R. II. 1907. XII. 22." engraving and "SGA" maker's mark (18,54g/0.800/42mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1909. Úszósport jelzett Ag díjérem KESZTHELY 1909 I. gravírozással, SGA gyártói jelzéssel (12,99g/0.800/29,5mm) T:2 ph. / Hungary 1909. Swimming sports hallmarked Ag award medallion with KESZTHELY 1909 I. engraving and SGA makers mark (12,99g/0.800/29,5mm) C:XF edge error
30468.

1909. Úszósport jelzett Ag díjérem "KESZTHELY 1909 I." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (12,99g/0.800/29,5mm) T:2 ph. / Hungary 1909. Swimming sports hallmarked Ag award medallion with "KESZTHELY 1909 I." engraving and "SGA" maker's mark (12,99g/0.800/29,5mm) C:XF edge error

11 000 HUF
29,73
32,35
1910. Magyar Úszó Szövetség jelzett Ag úszó sport emlékérem, Magyarország hátúszóbajnoksága 150y 1910. II. gravírozással, SGA gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (17,83g/0.800/34mm) T:1- / Hungary 1910. Magyar Úszó Szövetség hallmarked Ag swimming sports commemorative medallion, with Magyarország hátúszóbajnoksága 150y 1910. II. engraving and SGA makers mark. Sign.: Lajos Berán (17,83g/0.800/34mm) C:AU
30469.

1910. "Magyar Úszó Szövetség" jelzett Ag úszó sport emlékérem, "Magyarország hátúszóbajnoksága 150y 1910. II." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (17,83g/0.800/34mm) T:1- / Hungary 1910. "Magyar Úszó Szövetség" hallmarked Ag swimming sports commemorative medallion, with "Magyarország hátúszóbajnoksága 150y 1910. II." engraving and "SGA" maker's mark. Sign.: Lajos Berán (17,83g/0.800/34mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1928. Ferencz Városi Torna Club jelzett Ag emlékérem, hátlapon gravírozva 1928 Club-Bajn. I.. Szign.: Berán Lajos (33,14g/0.800/40mm) T:1- / Hungary 1928. Ferencz Városi Torna Club hallmarked Ag commemorative sports medallion, engraved on reverse 1928 Club-Bajn. I.. Sign.: Lajos Berán (33,14g/0.800/40mm) C:AU
30470.

1928. "Ferencz Városi Torna Club" jelzett Ag emlékérem, hátlapon gravírozva "1928 Club-Bajn. I.". Szign.: Berán Lajos (33,14g/0.800/40mm) T:1- / Hungary 1928. "Ferencz Városi Torna Club" hallmarked Ag commemorative sports medallion, engraved on reverse "1928 Club-Bajn. I.". Sign.: Lajos Berán (33,14g/0.800/40mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1928. Magyar Kerékpáros Szövetség - Kerékpáros Világbajnokság - UCI (Nemzetközi Kerékpáros-szövetség) 1928 aranyozott, zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (46x36mm) T:1- apró zománchiba Hungary 1928. Hungarian Cycling Federation - World Cycling Championships - UCI (International Cycling Union) 1928 gilt, enamelled Br badge with screw back (46x36mm) C:AU tiny enamel error
30471.

1928. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Kerékpáros Világbajnokság - UCI (Nemzetközi Kerékpáros-szövetség) 1928" aranyozott, zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (46x36mm) T:1- apró zománchiba Hungary 1928. "Hungarian Cycling Federation - World Cycling Championships - UCI (International Cycling Union) 1928" gilt, enamelled Br badge with screw back (46x36mm) C:AU tiny enamel error

11 000 HUF
29,73
32,35
17
1928. A Magyar Sí-Szövetség Versenydíja ezüstözött fém sí sport díjplakett, hátoldalon tollal írt megjegyzése BAJNOKSÁG LESIKLÁS 1. DÍJ 1928. I. 6. (73x48mm) + 1928. A Magyar Sí-Szövetség Versenydíja ezüstözött fém sí sport díjplakett, hátoldalon tollal írt megjegyzése BAJNOKI 2. DÍJ 1928. I. 6. (73x48mm) T:1-,2
30472.

1928. "A Magyar Sí-Szövetség Versenydíja" ezüstözött fém sí sport díjplakett, hátoldalon tollal írt megjegyzése "BAJNOKSÁG LESIKLÁS 1. DÍJ 1928. I. 6." (73x48mm) + 1928. A Magyar Sí-Szövetség Versenydíja" ezüstözött fém sí sport díjplakett, hátoldalon tollal írt megjegyzése "BAJNOKI 2. DÍJ 1928. I. 6." (73x48mm) T:1-,2

5 000 HUF
1930. C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) jelzett Ag labdarúgás sport emlékérem, FM gyártói jelzéssel (44,69g/0.800/51,5mm) T:1-,2 hátlapon felületi karc / Hungary 1930. C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) hallmarked Ag footbal sports commemorative medallion, with FM makers mark (44,69g/0.800/51,5mm) C:AU,XF
30473.

1930. "C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája)" jelzett Ag labdarúgás sport emlékérem, "FM" gyártói jelzéssel (44,69g/0.800/51,5mm) T:1-,2 hátlapon felületi karc / Hungary 1930. "C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája)" hallmarked Ag footbal sports commemorative medallion, with "FM" maker's mark (44,69g/0.800/51,5mm) C:AU,XF

11 000 HUF
29,73
32,35
Berán Nándor (1889-1965) ~1930. K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Nagytábor részben zománcozott Br jelvény, Berán Nándor Iparművész Budapest I. Döbrentei u.2. gyártói jelzéssel (57x58mm) T:1- / Hungary ~1930. K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Nagytábor partially enamelled Br badge, with Berán Nándor Iparművész Budapest I. Döbrentei u.2. makers mark (57x58mm) C:AU
30474.

Berán Nándor (1889-1965) ~1930. "K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Nagytábor" részben zománcozott Br jelvény, "Berán Nándor Iparművész Budapest I. Döbrentei u.2." gyártói jelzéssel (57x58mm) T:1- / Hungary ~1930. "K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Nagytábor" partially enamelled Br badge, with "Berán Nándor Iparművész Budapest I. Döbrentei u.2." maker's mark (57x58mm) C:AU

260 000 HUF
702,70
764,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF