Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 190
3316265
33404
508
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU NMK 712.
1 400 HUF
3316865
33405
508
Numismatics
1 400 HUF
3368357
33406
508
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1970. "Kiváló Dolgozó" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel. Ritkábban előforduló változat! + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés + ~1970-1980. "Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott fém miniszteri kitüntetés mellszalagon T:XF
1 000 HUF
3440974
33407
508
Numismatics
1974. "A Szocialista Kultúráért " zománcozott kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU
2 000 HUF
3251435
33408
508
Numismatics
1974. "Borsodi vártúrák" zománcozott bronz jelvény T:AU
1 000 HUF
2237662
33409
508
Numismatics
1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
2 000 HUF
3441139
33410
508
Numismatics
1976. "Önzetlen Társadalmi Munkáért - MUSz " zománcozott jelvény fém plaketten, eredeti tokban (52x70mm) T:XF (PP)
2 000 HUF
3434842
33411
508
30000
Numismatics
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, igazolvánnyal és adományozói okirattal. Az érdemrend jelvényét Csucs Viktória (1934-1993) tervezte. T:UNC Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case, with donation document and bearer card. The badge of the order designed by Viktória Csucs (1934-1993) C:UNC NMK 715
30 000 HUF
3422339
33412
508
Numismatics
1979. "Békehangverseny - Budapest " műgyantás, aranyozott fém jelvény + DN "VOLÁN - M.M.K. Vegyeskar - Zalaegerszeg " műgyantás, aranyozott fém jelvény T:VF
2 000 HUF
3441156
33413
508
Numismatics
1979. "Nemzetközi SIÓTOUR Kupa Kaposvár - Siófok " egyoldalas kerámia díjérem, hátoldalán "PÉCS 1" jelzéssel, lyukasztva, szalagon + 1984. "HVSE / Nemzetközi Vízilabda Kupa " kétoldalas Al emlékérem, tokban T:AU,XF, karc, a tok szétmálik
2 000 HUF
3390405
33414
508
Numismatics
1979. "Szövetkezeti Ipar Törzsgárda" 25 éves műgyantás jelvény igazolvánnyal + 5, 10, 15 és 20 év után járó jelvények (4xklf, közte műgyantás és zománcozott) T:AU
1 000 HUF
3434845
33415
508
Numismatics
1981. "100 éves a Vöröskereszt" műgyantás bronz kitüntetés, mellszalagon, eredeti díszdobozban, jelvénnyel T:AU patina
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house