Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 190

1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata" bronzozott Fe kitüntetés T:AU,XF
33356.

2 400 HUF

1951. "Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU NMK 549.
33357.

1951. "Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU
NMK 549.

2 400 HUF

1953. "Diósgyőri Vasmű Emlékérem - Kohászati Miniszter" ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti tokban (32mm) T:AU
33358.

15 000 HUF
40,65
46,88

1953. "Diósgyőri Vasmű Emlékérem - Kohászati Miniszter" ezüstpatinázott bronz kitüntető emlékérem (32mm) T:AU,XF
33359.

8 500 HUF
23,04
26,56

1953. "Kohó és Gépipari Miniszter - Lenin Kohászati Művek Emlékére" bronz kitüntető emlékérem T:AU,XF
33360.

3 600 HUF
9,76
11,25

1953. "Ezüstkalászos Gazda" festett, ezüstözött, rátétes bronz jelvény (25x15mm) T:XF ragasztásnyom, javított tű
33361.

7 000 HUF
18,97
21,88

1953. "I. Országos Ejtőernyős Bajnokság" zománcozott jelvény (29x37mm) T:AU,XF, pici zománchiba
33362.

4 000 HUF

1955. "Országos Vízügyi Főigazgató / A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel T:AU,XF patina
33363.

5 000 HUF

1955. "Kiváló Dolgozó" fém kitüntetés zománcozott Rákosi-címerrel, eredeti tokban, miniatűrrel, igazolvánnyal (Globus Nyomda) T:AU
33364.

1 000 HUF

1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem bronz fokozata" műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1970. "Mecseki Ércbányászati Vállalatnál eltöltött 10 esztendőért" fém plakett eredeti tokban, törzsgárda jelvénnyel (119x80mm) + 1990 k. "Kiváló Bányász" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés vörös csillag nélkül, mellszalagon, eredeti tokban T:AU
33365.

4 000 HUF

1957. "Óbudai Dalos Nap" részben festett bronz dalos jelvény T:AU
33366.

700 HUF
1,90
2,19

1957. (Kommunista Ifjúsági Szövetség) "1919-1957 KISZ Ifjuság a szocializmusért" zománcozott bronz jelvény (25x32mm) + 1968. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1969. "KISZ" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1970. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + DN "KISZ 10" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (11x15mm) + 1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok" részben festett bronz lemezkitűző (51mm) T:XF,VF, egyiken pótolt tű, festés majdnem teljesen lekopott
33367.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF