Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 190
3404931
33356
508
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata " bronzozott Fe kitüntetés T:AU,XF
2 400 HUF
3433251
33357
508
Numismatics
1951. "Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU NMK 549.
2 400 HUF
3357615
33358
508
15000
Numismatics
1953. "Diósgyőri Vasmű Emlékérem - Kohászati Miniszter " ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti tokban (32mm) T:AU
15 000 HUF
3404958
33359
508
8500
Numismatics
1953. "Diósgyőri Vasmű Emlékérem - Kohászati Miniszter " ezüstpatinázott bronz kitüntető emlékérem (32mm) T:AU,XF
8 500 HUF
3404956
33360
508
Numismatics
1953. "Kohó és Gépipari Miniszter - Lenin Kohászati Művek Emlékére " bronz kitüntető emlékérem T:AU,XF
3 600 HUF
3264265
33361
508
Numismatics
1953. "Ezüstkalászos Gazda" festett, ezüstözött, rátétes bronz jelvény (25x15mm) T:XF ragasztásnyom, javított tű
7 000 HUF
3439675
33362
508
Numismatics
1953. "I. Országos Ejtőernyős Bajnokság" zománcozott jelvény (29x37mm) T:AU,XF, pici zománchiba
4 000 HUF
3404964
33363
508
Numismatics
1955. "Országos Vízügyi Főigazgató / A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója " aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel T:AU,XF patina
5 000 HUF
3388510
33364
508
Numismatics
1955. "Kiváló Dolgozó" fém kitüntetés zománcozott Rákosi-címerrel, eredeti tokban, miniatűrrel, igazolvánnyal (Globus Nyomda) T:AU
1 000 HUF
3435301
33365
508
Numismatics
1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem bronz fokozata " műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1970. "Mecseki Ércbányászati Vállalatnál eltöltött 10 esztendőért" fém plakett eredeti tokban, törzsgárda jelvénnyel (119x80mm) + 1990 k. "Kiváló Bányász" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés vörös csillag nélkül, mellszalagon, eredeti tokban T:AU
4 000 HUF
3318891
33366
508
700
Numismatics
1957. "Óbudai Dalos Nap " részben festett bronz dalos jelvény T:AU
3437392
33367
508
Numismatics
1957. (Kommunista Ifjúsági Szövetség) "1919-1957 KISZ Ifjuság a szocializmusért " zománcozott bronz jelvény (25x32mm) + 1968. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1969. "KISZ" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1970. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + DN "KISZ 10" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (11x15mm) + 1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok " részben festett bronz lemezkitűző (51mm) T:XF,VF, egyiken pótolt tű, festés majdnem teljesen lekopott
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house