Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 190

1960-1986 Négy darabos, vízgazdálkodással kapcsolatos tétel, benne: "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban; 1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm); "Vízügyi Törzsgárda - 20 éves" műgyantás jelvény és kitűző (2xklf); "100 éves a Magyar Vízrajzi Szolgálat / Vízrajzi Szolgálatért" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
33380.

5 000 HUF

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU
33381.

2 000 HUF

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:XF
33382.

2 000 HUF

1960. "EDG (Entzbruder Dezső Gimnázium)" zománcozott bronz iskolajelvény (2xklf: 30x34mm és 16x18mm) T:AU,XF
33383.

1 000 HUF

1960. "KPDSZ - 56 év - II. Kongresszus" zománcozott bronz jelvény T:XF
33384.

1 000 HUF

1960. "Keszthelyi Helikon" bronz jelvény + DN "Anna bál" Al jelvény T:AU
33385.

2 000 HUF

1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (24x21mm) T:AU,XF
33386.

1 000 HUF

1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (24x21mm) T:AU,XF hátoldalon patina
33387.

1 400 HUF

1963-1969. Budapesti Természetbarát Szövetség "BTSZ Vízitúrák" festett fém lemezjelvények / plakettek (3xklf), (25x49mm, 46x54mm, 53x90mm) T:AU,XF, mindegyik lyukasztott
33388.

2 000 HUF

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti, enyhén sérült tokban + 1978. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:AU,XF
33389.

2 000 HUF

1964. "A Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűr nélkül, eredeti tokban + 1983. "Honvédelmi Érdemérem 10 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:XF
33390.

2 000 HUF

1964. "Munkásőr Emlékérem", "A haza, a nép hűséges szolgálatáért" bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU-XF
33391.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF