Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 190
3443038
33380
508
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1960-1986 Négy darabos, vízgazdálkodással kapcsolatos tétel, benne: "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban; 1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm); "Vízügyi Törzsgárda - 20 éves " műgyantás jelvény és kitűző (2xklf); "100 éves a Magyar Vízrajzi Szolgálat / Vízrajzi Szolgálatért " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
5 000 HUF
3441339
33381
508
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU
2 000 HUF
3433669
33382
508
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:XF
2 000 HUF
3389285
33383
508
Numismatics
1960. "EDG (Entzbruder Dezső Gimnázium)" zománcozott bronz iskolajelvény (2xklf: 30x34mm és 16x18mm) T:AU,XF
1 000 HUF
3315977
33384
508
Numismatics
1960. "KPDSZ - 56 év - II. Kongresszus " zománcozott bronz jelvény T:XF
1 000 HUF
3242802
33385
508
Numismatics
1960. "Keszthelyi Helikon" bronz jelvény + DN "Anna bál" Al jelvény T:AU
2 000 HUF
3206647
33386
508
Numismatics
1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (24x21mm) T:AU,XF
1 000 HUF
3206643
33387
508
Numismatics
1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (24x21mm) T:AU,XF hátoldalon patina
1 400 HUF
3437161
33388
508
Numismatics
1963-1969. Budapesti Természetbarát Szövetség "BTSZ Vízitúrák " festett fém lemezjelvények / plakettek (3xklf), (25x49mm, 46x54mm, 53x90mm) T:AU,XF, mindegyik lyukasztott
2 000 HUF
3434013
33389
508
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti, enyhén sérült tokban + 1978. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:AU,XF
2 000 HUF
3434182
33390
508
Numismatics
1964. "A Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűr nélkül, eredeti tokban + 1983. "Honvédelmi Érdemérem 10 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:XF
2 000 HUF
3368211
33391
508
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem", "A haza, a nép hűséges szolgálatáért" bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU-XF
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house