Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 190
3171504
33392
508
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1965-1968. "Vöröskő" 2xklf fém jelvény (egyik zománcozott, másik festett) T:AU
1 000 HUF
3434233
33393
508
2200
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10 és 15 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (2xklf) + DN(~1970-1980) "Kiváló Dolgozó" műgyantás fém kitüntetés (5x), ebből 4x karton tokban + 1x műanyag tokban, miniatűrrel + DN(~1970-1980) "Szocialista Brigád " műgyantás fém jelvény ezüst fokozat, miniatűrrel, műanyag tokban T:AU-VF, patina, egyiken elengedett a ragasztó, lejön a rátét
2 200 HUF
3434160
33394
508
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, 25 és 30 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (5xklf) T:AU-VF, zománchiba
3 000 HUF
3437091
33395
508
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15, 20 és 25 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti, sérült tokban (3xklf) + DN(~1970) "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, dobozban + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban (2xklf) T:AU,XF, tok hiba
2 400 HUF
3368380
33396
508
Numismatics
1970 "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel + "Szocialista Brigád" aranyozott, zománcozott jelvény (2xklf) + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés T:AU-XF
1 000 HUF
3423345
33397
508
Numismatics
1970 k. "Kiváló Újító" műgyantás bronz jelvény miniatűrrel eredeti, kissé sérült tokban T:AU patina
2 000 HUF
3441441
33398
508
Numismatics
1970-1980 k. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés miniatűrrel T:AU
2 000 HUF
3292000
33399
508
Numismatics
1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája " nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
4 000 HUF
3368563
33400
508
Numismatics
1970-1980. 5xklf, 8db műgyantás autós és idegenforgalmi témájú kitűző, közte "Ikarus", "Fiat Polski", "Peugeot", stb. + 2xklf "MÉH" kitűző + 2xklf "Május 1." kitűző T:XF,VF
1 000 HUF
3433301
33401
508
Numismatics
1970-1981. "Forradalmi Ifjúsági Napok " jelvény tétel (14db) T:AU,XF egyiken hiányzó tű
3 000 HUF
3441443
33402
508
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem " aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
2 000 HUF
3441342
33403
508
Numismatics
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house